AKTUALITY
 
AKTUALITY
AKTUALITY - SEZÓNY 09/10 A 10/11
AKTUALITY - SEZÓNA 08/09 A STARŠÍ
 
O POHÁR STAROSTY OBCE VOJKOVICE - starší přípravka / 25.6.2013
V sobotu 22.6. ukončily přípravky SK Vojkovice svoji domácí sezónu turnajem starších přípravek. Průběh turnaje nebyl jednoduchý, každé družstvo odehrálo čtyři utkání a všichni si sáhli na dno sil. Turnaj nejlépe zvládly Kupařovice a na druhém místě skončil favorizovaný Rajhrad, který se potýkal s nedostatkem hráčů. Na medaile dosáhli také hráči z Měnína. Na domácí přípravku zbylo čtvrté místo a páté byly Hrušovany. Turnaj byl ukončen předsedou SK Vojkovice p. Romanem Bělákem, který poděkoval hráčům za výkony a trenérům za práci s mládeží. Poháry předal starosta obce Vojkovice Karel Klein, který rovněž ocenil sportovní výkony dětí, o kterých rozhoduje často štěstí. Hráčům SK Vojkovice následně předal pěkná trička. Děkujeme SK za možnost turnaj uspořádat, za výbornou kuchyni, řeznictví Janíček a Čupa za výborné občerstvení, Jirkovi Šafaříkovi a Jarkovi Sobotkovi za podporu přípravek a samozřejmě panu starostovi, který nás podporuje a byl patronem turnaje.
Galerie zde.
 
VOJKOVICE "mladší přípravka" - TURNAJ V ŽABČICÍCH / 23.6.2013
Mladší přípravka SK Vojkovice opět úspěšná! Sokol Žabčice pořádal u příležitosti založení organizace turnaj mladší přípravek. Mladší přípravka SK Vojkovice porazila všechny svoje soupeře a v konkurenci 9 přípravek z okolí na tomto turnaji zvítězila. Náš hráč Filip Večeřa navíc získal cenu pro nejlepšího hráče tohoto turnaje. Blahopřejeme!
 
                    
                    
                    
                    
             
 
VOJKOVICE "mladší žáci" - TURNAJ V ŽABČICÍCH / 23.6.2013
Trenér mladších žáků SK Vojkovice Zdeněk Valnoha skládá nový tým pro následující sezónu v krajském přeboru. Využil k tomu pozvánku na turnaj mladších žáků do Žabčic. Turnaje se zúčastnili žáci domácích Žabčic, Újezdu u Brna a Rosic. Naši mladší žáci se umístili na třetím místě. Důležitější než výsledek je souhra omlazené sestavy.
 
                    
                    
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 26. KOLO / 25.6.2013
Vojkovice "A" - Líšeň "B" 3:0 (2:0)
Kunštát - Vojkovice "A" 3:1 (0:1)
Bořitov - Vojkovice "A" 0:6 (0:6)
Viničné Šumice - Vojkovice "B" 2:3 (1:1)
Ořechov-Želešice - Vojkovice "dorost" 0:4 (0:2)
Vojkovice "starší žáci" - Rosice 1:1
Vojkovice "mladší žáci" - Rosice 1:0
Vojkovice "mladší přípravka" - Židlochovice "B" 9:3 (6:0)
 
O POHÁR STAROSTY OBCE VOJKOVICE - mladší přípravka / 18.6.2013
Mladší přípravka zakončila domácí sezónu turnajem "O pohár starosty obce Vojkovice", který pořádala na svém hřišti. Na tento turnaj jsme pozvali přípravky Sokolu Žabčice, SK Šlapanic a FK Hrušovan. V prvním utkání jsme měřili fotbalové síly s přípravkou Hrušovan. Ve vyrovnaném utkání jsme zvítězili o jednu branku. Sokol Žabčice jsme porazili hladce a protože SK Šlapanice také neztratily, hráli jsme v posledním zápase neoficiální finále. Šlapanice zvítězily a turnaj vyhrály, blahopřejeme. SK Vojkovice se umístily na druhém místě, třetí Hrušovany a čtvrté Žabčice. Všechny týmy převzaly z rukou pana starosty Karla Kleina pohár a všichni hráči dostali medaile. Děkujeme všem co nám pomáhají, za skvělou kuchyni během turnaje, Jirkovi Šafaříkovi za podporu a přízeň, firmě Janíček a Čupa za skvělé klobásy, panu starostovi za pěkná trička a SK za možnost turnaj uspořádat!
Galerie zde.
 
VOJKOVICE "mladší přípravka" - TURNAJ VÍTĚZŮ BRNO-VENKOV / 13.6.2013
OFS Brno-venkov uspořádal turnaj vítězů skupin mladších přípravek v rámci našeho okresu. SK Vojkovice jako vítěz skupiny A samozřejmě nechyběly. Spolu s námi se turnaje zúčastnila družstva MFK Modřice a AFK Tišnov. Vylosovali jsme si prvního soupeře AFK Tišnov. Již od začátku bylo ze hry vidět, že se potkávají kvalitní družstva, drobnější hráči Tišnova byli výborní na míči a souboj byl vyrovnaný. Díky skvělému výkonu celého družstva jsme Tišnov porazili. Druhý zápas hned následoval a v něm nám rychle docházely síly. Modřice nás v tomto zápase přehrály. Nemusíme však být vůbec smutní, bojovali jsme do konce a samotná účast na tomto turnaji je odměnou za celoroční úspěchy a tvrdou dřinu. Mladší přípravka SK Vojkovice se umístila na druhém místě v celém okrese Brno-venkov! Blahopřejeme! Přejeme hráčům MFK Modřice co nejlepší úspěch v krajském kole.
 
                    
                    
                    
                    
                    
                    
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 25. KOLO / 11.6.2013
Vojkovice "A" - Rájec-Jestřebí 2:1 (1:1)
Vojkovice "A" - Zbýšov 3:1 (2:1)
Vojkovice "B" - Žabčice 1:3 (1:2)
Vojkovice "dorost" - Žabčice 5:0 (1:0)
Vojkovice "dorost" - Újezd 3:1 (1:1)
Velké Němčice - Vojkovice "starší žáci" 1:6
Zbýšov - Vojkovice "starší žáci" 4:7
Velké Němčice - Vojkovice "mladší žáci" 6:2
Zbýšov - Vojkovice "mladší žáci" 6:4
Kupařovice - Vojkovice "starší přípravka" 3:5 (1:1)
Vojkovice "mladší přípravka" - Moutnice 7:7 (2:5)
 
 
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 24. KOLO / 4.6.2013
Dobšice - Vojkovice "A" 0:2 (0:2)
Rajhradice - Vojkovice "B" 6:0 (3:0)
Modřice - Vojkovice "dorost" 0:5 (0:2)
Vojkovice "starší žáci" - Pohořelice 4:1
Vojkovice "mladší žáci" - Pohořelice 3:1
Modřice - Vojkovice "starší přípravka" - 7:3 (5:1)
Šlapanice "A" - Vojkovice "mladší přípravka" 2:2 (2:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 23. KOLO / 28.5.2013
Vojkovice "A" - Šlapanice 0:1 (0:0)
Vojkovice "B" - Šlapanice "B" 1:2 (1:1)
Vojkovice "B" - Těšany 3:1 (2:0)
Vojkovice "dorost" - Měnín/Blučina 6:0 (4:0)
Zastávka - Vojkovice "starší žáci" 0:7
Zastávka - Vojkovice "mladší žáci" 0:7
Židlochovice "B" - Vojkovice "starší přípravka" 4:16 (1:6)
Prace - Vojkovice "mladší přípravka" 4:11 (1:5)
 
VOJKOVICE "mladší přípravka" - RESPEKT CUP / 24.5.2013
Mladší přípravka SK Vojkovice odehrála velice kvalitně obsazený turnaj Respekt Cup, který pořádala Sparta Brno za účasti těchto týmů: FC Sparta Brno "A", FC Sparta Brno "B", MěSF Brno, FK Blansko, AFK Tišnov, MFK Vyškov, FC Nordic Brno, FC Medlánky, SK Moravská Slavia, FC Slovan Rosice, FC Ivančice, SK Šlapanice, SK Vojkovice, SK Bosonohy. Jako nejmenší obec jsme se vůbec nestyděli a postupně porazili Nordic, Moravskou Slavii, Rosice a Blansko. Nad naše síly byla pouze Sparta B a výběr Brno-město. Hráli jsme tedy s Bosonohami o konečné páté místo ze 14 družstev. Po remíze 0:0 následovaly pokutové kopy, které jsme zvládli lépe a zvítězili. Páté místo v takové konkurenci je úspěch! Kryštof Malý navíc získal cenu pro nejlepšího pravého útočníka. Blahopřejeme!
 
                    
                    
                    
                    
                    
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 22. KOLO / 21.5.2013
Vojkovice "A" - Miroslav 3:3 (1:2)
Vojkovice "B" - Blučina 2:0 (1:0)
Vojkovice "dorost" - Dolní Kounice 5:0 (3:0)
Vojkovice "starší žáci" - Rajhrad 6:0
Vojkovice "mladší žáci" - Rajhrad 2:1
Vojkovice "starší přípravka" - Kupařovice 3:5
Moutnice - Vojkovice "mladší přípravka" 4:9
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 21. KOLO / 16.5.2013
Šaratice - Vojkovice "A" 0:3 (0:2)
Kobylnice - Vojkovice "B" 2:3 (1:1)
Vojkovice "B" - Vin. Šumice 3:1 (1:0)
Kupařovice - Vojkovice "dorost" 0:8 (0:4)
Vojkovice "dorost" - Ořechov-Želešice 4:0 (1:0)
Hustopeče - Vojkovice "starší žáci" 2:6
Hustopeče - Vojkovice "mladší žáci" 1:2
Vojkovice "starší přípravka" - Modřice 10:5
Vojkovice "mladší přípravka" - Šlapanice "A" 3:6
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 20. KOLO / 6.5.2013
Vojkovice "A" - Jevišovice 2:2 (1:1)
Vojkovice "B" - Pozořice 4:2 (0:1)
Blažovice - Vojkovice "B" 0:3 (0:1)
Vojkovice "dorost" - Pozořice 6:1 (5:0)
Blažovice - Vojkovice "dorost" 3:4 (2:2)
MS Brno - Vojkovice "starší žáci" 1:1
MS Brno - Vojkovice "mladší žáci" 9:1
Kupařovice - Vojkovice "starší přípravka" 5:2 (2:2)
Vojkovice "mladší přípravka" - Prace 13:0
Vojkovice "mladší přípravka" - Moutnice 12:2 (4:0)
 
PÁLENÍ ČARODĚJNIC / 5.5.2013
Pálení čarodějnic se uskutečnilo v areálu SK Vojkovice, za podpory obce Vojkovice a firmy Řeznictví a Uzenářství Janíček & Čupa. Akce začala fotbálkem mladší a starší přípravky a také mladších žáků SK Vojkovice. Výsledek zápasu mezi Houslicemi a Kostomlaty naleznete pod článkem. Důležité pro nás bylo, aby si děti užily tento den pohybem a radostí z fotbalu. Po ukončení hry si hráči zazpívali naši hymnu a utíkali za ostatními, kteří se již ve velkém počtu shromaždovali u připravené vatry s čarodějnicí. Tady se už o program starala paní učitelka z mateřské školy Lenka Zámečníková. Kouzly svými i dalších čarodějnic zahnala zlé duchy a choroby a vatra vzplála. Děti a rodiče, kterých dorazilo více než loni, opékali výborné špekáčky a dobře se bavili. Kulturní program dále převzal Dan s rychle přivezenou kytarou a plnil jedno hudební přání za druhým. Pálení čarodějnic tak skončilo pro mnohé až nad ránem. Děkujeme zástupcům SK Vojkovice, panu starostovi obce Vojkovice Karlu Kleinovi a všem, kteří přidali ruku k dílu. Firmě Řeznictví a Uzenářství Janíček & Čupa děkujeme za to, že podporuje děti a sportovní mládež.
 
Real Kostomlaty vs. Barcelona Houslice 2:2 - první El Clásico nemělo vítěze
První El Clásico na půdě SK Vojkovice nepoznalo vítěze. Domácí Real Madrid se v úvodním zápase španělského Superpoháru rozešel s Barcelonou smírně 2:2. Real brzy vedl, Barcelona však dvěma góly do poločasu výsledek otočila. Po změně stran ale o náskok přišla. Madridský klub nastoupil do utkání bez zimních posil, sestava měla stejnou podobu jako v Měníně. Naopak barcelonský kouč Pep Guardiola nasadil do útoku místo Pedra novou posilu, Chilana Alexise Sáncheze. Místo Xaviho se v základní sestavě objevil hrdina z jednadvacítky Thiago Alcántara. Obranu Barcelony, ve které chyběli zranění Puyol a Piqué, překvapil už ve 12. minutě Mesut Özil, který využil dobrou práci Karima Benzemy. Devět minut před poločasem ale hosté zařadili vyšší rychlostní stupeň a zápas otočili. Nejprve se povedenou ranou uvedl David Villa a v nastaveném čase skóroval Lionel Messi. Poslední slovo měl ovšem Real. Krátce po změně stran se pohotově střelou z hranice pokutového území prosadil Xabi Alonso.
 
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 19. KOLO / 29.4.2013
Hrušovany - Vojkovice "A" 0:4 (0:4)
Přísnotice - Vojkovice "B" 2:1 (2:1)
Troubsko - Vojkovice "dorost" 0:1 (0:0)
Vojkovice "starší žáci" - Přímětice 9:0
Vojkovice "mladší žáci" - Přímětice 7:0
Vojkovice "starší přípravka" - Modřice 5:4 (2:2)
Měnín - Vojkovice "mladší přípravka" 1:27 (0:15)
 
PÁLENÍ ČARODĚJNIC / 25.4.2013
Rodiče, SK Vojkovice a Obec Vojkovice Vás zvou na tradiční pálení čarodějnic, které se bude konat v areálu fotbalového hřiště ve Vojkovicích v úterý 30.4.2013 od 17:30. Zveme všechny děti i s rodiči, špekáčky a pečivo jsou zajištěny. Před touto akcí proběhne od 16:45 přátelské utkání přípravek (ročník 2005 a mladší) mezi SK Vojkovice a RAFK Rajhrad a exhibiční utkání týmů Barcelona Houslice a Real Kostomlaty.
Partnerem akce je Řeznictví a uzenářství Janíček & Čupa
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 18. KOLO / 22.4.2013
Vojkovice "A" - Tasovice "B" 5:0 (5:0)
Vojkovice "B" - Tvarožná 1:3 (0:1)
Vojkovice "dorost"- MCV Brno B 5:2 (3:1)
Ivančice - Vojkovice "starší žáci" 3:4
Ivančice - Vojkovice "mladší žáci" 9:1
Vojkovice "starší přípravka" - Židlochovice "A" 18:3 (7:0)
Šlapanice "A" - Vojkovice "mladší přípravka" 6:7 (2:4)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 17. KOLO / 15.4.2013
Sn Brno - Vojkovice "A" 2:1 (1:0)
Rajhrad "B" - Vojkovice "B" 3:0 (1:0)
Rajhrad - Vojkovice "dorost" 1:3 (0:2)
Vojkovice "starší žáci" - Mikulov 1:1
Vojkovice "mladší žáci" - Mikulov 0:6
Židlochovice "B" - Vojkovice "starší přípravka" 1:12
Vojkovice "mladší přípravka" - Šlapanice "B" 21:1 (10:1)
 
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ / 20.3.2013
Vojkovice "A" - Bohunice "A" 3:5
Vojkovice "A" - Tasovice "A" 0:4
Vojkovice "A" - Želešice 3:3
Vojkovice "A" - Podivín 2:1
Vojkovice "A" - Měnín 2:4
Vojkovice "A" - Novosedly 1:3
Vojkovice "A" - Rajhrad 0:0
Vojkovice "B" - Křepice 1:0
Vojkovice "dorost" - Dolní Kounice 11:1
Vojkovice "starší žáci" - Bystrc 1:0
 
Starší žáci se zúčastnili zimní halové ligy, která se konala pod názvem "Korčian cup" v areálu Fakulty veteriny v Brně od 5. ledna a končila finálovým play off 2. března. Tento turnaj má již patnáctiletou letou tradici a bojuje v něm o krásné ceny 16 týmů. Starší žáci se jako nováček umístili na 3. místě a svou hrou zanechali velmi dobrý dojem. Mirek Fiala byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje a Pavel Pospíšil převzal cenu za založení nejhezčí akce turnaje z níž padl gól. Sehráli jsme zde 18 utkání a v závěrečné vyřazovací části jsme nejprve porazili ligové žáky Vyškova (r. 1999) 2:0 na penalty - zápas skončil 0:0, ale byli jsme lepším týmem, nastřelili 2 tyčky a postoupili zaslouženě. V semifinále jsme prohráli s Medlánkami hrajícími krajský přebor 1:2. V utkání jsme byli opět lepší, soupeře jsme přitlačili k jeho brance, ale v zahuštěném prostoru jsme nedokázali míč dopravit do brány a góly jsme dostali z brejků. Vše jsme si vynahradili v zápase o třetí místo a porazili Slovan Brno (také KP) 2:1. Získali jsme krásný pohár, každý hráč dostal medaili a udělali jsme dobré jméno sobě i našemu SK. Klukům patří velký dík! (F. Furch)
Článek včetně tabulky a galerie zde.
 
ÚSPĚCH STARŠÍCH ŽÁKŮ V ZIMNÍ HALOVÉ LIZE! / 14.3.2013
Starší žáci se zúčastnili zimní halové ligy, která se konala pod názvem "Korčian cup" v areálu Fakulty veteriny v Brně od 5. ledna a končila finálovým play off 2. března. Tento turnaj má již patnáctiletou letou tradici a bojuje v něm o krásné ceny 16 týmů. Starší žáci se jako nováček umístili na 3. místě a svou hrou zanechali velmi dobrý dojem. Mirek Fiala byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje a Pavel Pospíšil převzal cenu za založení nejhezčí akce turnaje z níž padl gól. Sehráli jsme zde 18 utkání a v závěrečné vyřazovací části jsme nejprve porazili ligové žáky Vyškova (r. 1999) 2:0 na penalty - zápas skončil 0:0, ale byli jsme lepším týmem, nastřelili 2 tyčky a postoupili zaslouženě. V semifinále jsme prohráli s Medlánkami hrajícími krajský přebor 1:2. V utkání jsme byli opět lepší, soupeře jsme přitlačili k jeho brance, ale v zahuštěném prostoru jsme nedokázali míč dopravit do brány a góly jsme dostali z brejků. Vše jsme si vynahradili v zápase o třetí místo a porazili Slovan Brno (také KP) 2:1. Získali jsme krásný pohár, každý hráč dostal medaili a udělali jsme dobré jméno sobě i našemu SK. Klukům patří velký dík! (F. Furch)
Článek včetně tabulky a galerie zde.
 
TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V HUSTOPEČÍCH / 5.3.2013
Starší přípravka SK Vojkovice se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Hustopečích. Prvním soupeřem byly domácí Hustopeče. Po nevýrazném začátku jsme brzy zaslouženě prohrávali, nicméně ve druhém poločase jsme se probudili a dokázali vyrovnat na konečných 3:3. Druhé utkání se starší přípravkou Sokolu Hrušky bylo přesně opačné, drželi jsme hru i první poločas a vedli 2:0, ale ztráceli jsme na konci a soupeř výsledek srovnal. V boji o medaile jsme se utkali se Slavojem Velké Pavlovice. Dlouho jsme drželi krok,ale nakonec jsme prohráli. Vrcholem dne byl náš zápas o třetí místo. Vyrovnané utkání rozhodla větší vůle, bojovnost a štěstí, opět infarktový průběh a nakonec oslava úspěchu. Starší přípravka SK Vojkovice vybojovala bronzové medaile! Blahopřejeme!
 
TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK V HUSTOPEČÍCH / 5.3.2013
I podruhé dokázala mladší přípravka na turnaji v Hustopečích uspět a potvrdila tak, že jí sportovní hala v Hustopečích svědčí. Ve skupině jsme narazili na Hrušovany nad Jevišovkou a přípravku z Lednice. Utkání s Hrušovany bylo dobře odehrané, ale chyběl větší důraz, pohyb a přesnost, takže jsme prohráli 3:1. S Lednicí stačil průměrný výkon na vítězství 2:0. Turnajové schéma nám určilo soupeře - vítěze skupiny B, slovenského zástupce TJ Iskra Holíč, který drtivě vyhrál skupinu B. Vzájemné měření sil s tímto výborným soupeřem bylo úžasným zážitkem. Mladší přípravka SK Vojkovice zaskočila mladé slovenské hráče a předváděla brilantní hru plnou síly a energie. Šance na obou stranách přiváděly do mdlob přítomné fanoušky, kteří vytrvale udržovali bouřlivou atmosféru v hale a zejména slovenské fanynky se vykláněly z balkonu tak, že se téměř dotýkaly břevna. Ani tato podpora nestačila na SK Vojkovice a naši hráči vybojovali finále! Po zápase přijímal trenér Radim od přítomných trenérů gratulace k výkonu. Finále bylo opětovným měření sil s Hrušovany nad Jevišovkou, které i podruhé zvítězily a zaslouženě turnaj vyhrály. Blahopřejeme k druhému místu!
 
O POHÁR OBCE VOJKOVICE - II. ČÁST / 15.2.2013
V sobotu 9.2. zakončily přípravky SK Vojkovice, SK Měnín, FC Židlochovice, SK Blučina a Sokol Žabčice druhou část turnaje O pohár obce Vojkovice, který jsme pořádali. Přestože se všechna družstva potýkala s nemocností svých hráčů a časem jarních prázdnin, dorazila na turnaj s maximální chutí poprat se o co nejlepší výsledek.
Po prvním kole vedly přípravky SK Vojkovice tabulku. Turnaj začal společným měřením sil a starší přípravka zvítězila. Mladší se velice snažili, ale rozhodla hlavně výšková a věková převaha, protože hra byla velice kvalitní na obou stranách. Následovaly další zápasy a na všech týmech okolních obcí bylo vidět že chtějí uspět. Oproti předchozímu kolu bodovala posílená přípravka Žabčic a naopak těžké chvíle zažívali oslabení hráči Měnína. Bitva o pohár byla ukončena ve 13:00.
Starší přípravka SK Vojkovice - bez jediné porážky, bez ztráty bodu, se ziskem 30 bodů, s náskokem 14 bodů na druhého v pořadí a drtivým skóre 39:4 - zcela turnaj ovládla a po zásluze získala pohár pro svůj klub. Blahopřejeme!
Dovolte mi smeknout před mladší přípravkou SK Vojkovice, která se statečně prala s hráči staršími a většími a dokázala urvat 11 krásných bodů. Blahopřejeme k předvedeným výkonům!
Galerie zde.
 
Hlasování trenérů rozhodlo o individuálních cenách:
Nejlepším hráčem turnaje je hráč SK Vojkovice - David Večeřa
Nejlepším brankářem turnaje je hráč SK Blučina - Dominik Kordík
Nejlepším střelcem je hráč Sokolu Žabčice - Kamil Černý
 
Pořadí:
1. SK Vojkovice 30 b., 39 : 4
2. FC Židlochovice 16 b., 12 : 17
3. SK Blučina 13 b., 15 : 13
4. Sokol Žabčice 11 b., 28 : 18
5. SK Vojkovice mladší 11 b., 13 : 30
6. SK Měnín 5 b., 9 : 24
 
Děkujeme všem, kteří nám fandí a pomohli nám turnaj uspořádat, děkujeme Jirkovi Šafaříkovi (ty víš za co), Pavlovi Crhanovi za dorty a těšíme se na další akci.
 
O POHÁR OBCE VOJKOVICE / 5.2.2013
V sobotu 2.2.2013 bylo odehráno první kolo turnaje starších přípravek "O pohár obce Vojkovice". Na poslední chvíli zrušila svou účast přípravka Hrušovan. Nepodařilo se nám bohužel v tak krátkém čase dohodnout náhradu z jiné obce a tak na volné místo nastoupila mladší přípravka SK Vojkovice. Turnaj odstartoval právě utkáním obou vojkovických přípravek a i když mladší přípravka bojovala, zvítězila přípravka starší. Následoval v rychlém sledu zápas za zápasem dle herního systému "každý s každým". Všechna utkání byla velice vyrovnaná, čemuž odpovídají jednotlivé výsledky. Starší přípravka SK Vojkovice nenalezla tento hrací den přemožitele a po sérii vítězství se ujímá po prvním hracím dnu vedení.
Hráči i trenéři si sobotní dopoledne užili jak pohybem a radostí ze hry, tak také smutkem z občasné prohry, jak to už ve fotbale bývá. Zvláštní pochvalu zaslouží mladší přípravka SK Vojkovice, která se bojovností a herním nasazením doslova "poprala" o body se staršími přípravkami na turnaji a po prvním kole je druhá!
Druhé - závěrečné kolo pokračuje v sobotu 9.2. a bude zakončeno vyhlášením výsledků okolo 13 hod.
Pořadí družstev po prvním kole :
1. SK Vojkovice - 15 b.
2. SK Vojkovice B - mladší - 8 b.
3. FC Židlochovice - 7 b.
4. SK Měnín - 5 b.
5. SK Blučina - 4 b.
6. Sokol Žabčice - 2 b.
 
ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK / 29.1.2013
V sobotu 26.1. byla ukončena zimní fotbalová liga v Žabčicích. Zimní liga startovala již 10.11.2012 a zúčastnilo se jí 10 mladších přípravek okolních klubů. Celkem sedm sobot měli hráči a trenéři zajištěný program, který byl zakončen vyhlášením výsledků. Přípravku SK Vojkovice čekal v posledním kole pouze jeden soupeř - SK Prace. Naše přípravka si s tímto soupeřem bez problémů poradila a hladce zvítězila. Výsledek tohoto zápasu ani předvedená výborná hra již na pořadí nic nezměnily a tak nás nečekaná ztráta bodů se Žabčicemi stála třetí místo. Mladší přípravka SK Vojkovice se tak o jeden bod umístila na pěkném 4. místě, ke kterému blahopřejeme. Vítězem turnaje jsou hráči Modřic. Přípravky SK Vojkovice také v lednu využívaly, za podpory obce Vojkovice, halu v Žabčicích, kterou v únoru uvolní pro mladší žáky a dorost. Pokračovat budeme v sokolovně a čekají nás ještě další turnaje, o kterých budeme informovat.Galerie zde.
 

 
ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK / 15.1.2013
Zimní liga mladších přípravek pokračovala v Žabčicích dalším kolem. Mladší přípravka SK Vojkovice se tento den utkala postupně s přípravkami Šlapanic, Střelic a Ořechova, přičemž zápas se Šlapanicemi byl zároveň soubojem o umístění v průběžném hodnocení zimní ligy. K nelibosti ženské části rodičů byl sraz na důležitý zápas již v 7:30. Trenér Radim Hanzlík se však nenechal rozhodit a pečlivě ordinoval svým svěřencům taktiku, kterou téměř celý týden připravoval speciálně na tuto sobotu. Vyplatilo se. Po výborně zvládnutém zápase všech svěřenců zvítězila přípravka SK Vojkovice 1:0. V dalších zápasech jsme tento den také nenašli přemožitele a porazili jsme postupně Střelice i Šlapanice. Další kolo se hraje 19. ledna. Galerie zde.
 
TURNAJ PŘÍPRAVEK V IVANČICÍCH / 30.12.2012
Přípravka SK Vojkovice odehrála kvalitně obsazený turnaj v Ivančicích za účasti přípravek FC Ivančice A + B, 1. SC Znojmo, SK Tuřany a FC Medlánky. Na tomto turnaji jsme dokázali porazit družstva Ivančice B a Medlánky, v konečném hodnocení jsme obsadili pěkné čtvrté místo.
                    
 
TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY V HUSTOPEČÍCH / 19.12.2012
Mladší přípravka se turnaje v Hustopečích vůbec nezalekla. Hned v prvním zápase porazila Mikulov 5:1, během zápasu kontrolovala hru a průběžně zvyšovala náskok. Druhý zápas ve skupině se nevydařil a podlehli jsme Starému Lískovci. V semifinále nás čekal vítěz skupiny A - Pustiměř. Byl to nejlepší zápas, jaký jsem ten den u mladších přípravek viděl. Navzdory velkému hřišti se hrálo nahoru dolu a zápas nabídl spoustu šancí a gólů. Hráči SK Vojkovice zaskočili vítěze skupiny A, zaslouženě vyhráli 6:4 a postoupili do finále! Finálový zápas jsme hráli opět se Starým Lískovcem. Soupeř potvrdil i podruhé v našem měření sil kvalitu a zvítězil. Mladší přípravka SK Vojkovice tak obsadila na turnaji v Hustopečích skvělé druhé místo! Blahopřejeme!!! Galerie z turnaje zde.
 
TURNAJ STARŠÍ PŘÍPRAVKY V HUSTOPEČÍCH / 19.12.2012
Obě přípravky SK Vojkovice se za podpory obce Vojkovice zúčastnily halového vánočního turnaje v Hustopečích. Turnaj byl kvalitně obsazen a v naší skupině jsme hráli s přípravkami Mikulova a Starého Lískovce. Starší přípravka nebyla bohužel zdaleka kompletní a chyběli nám starší hráči, což omezovalo možnosti při střídání. Ve skupině jsme prohráli s Mikulovem a po velice dobrém výkonu remizovali se Starým Lískovcem, takže jsme měli možnost bojovat o třetí místo s domácí přípravkou Hustopečí. V zápase jsme nechali co jsme mohli, ale na vítězství to nestačilo. Za konečné čtvrté místo chci všem hráčům poděkovat a ocenit bojovnost a nasazení. (Richard Večeřa) Galerie z turnaje zde.
 
MLADŠÍ ŽÁCI NA TURNAJI V ŽABČICÍCH / 18.12.2012
Mladší žáci odehráli závěrečná utkání na turnaji v Žabčicích. V prvním zápase změřili síly s prvním týmem turnaje, mladšími žáky Střelic. Hráči Střelic od začátku dokazovali, že jsou oprávněně na prvním místě a celý zápas předváděli důraznou a technickou hru a zápas vyhráli 4:1. V posledním zápase se naši hráči také předvedli, když nastoupili proti druhému výbornému týmu - Újezdu u Brna. Zápas nabídl velice rychlou a technickou hru obou stran, velké množství šancí a pěkné góly. Zápas skončil nerozhodně 2:2 a naše hráče zaslouženě pochválili rodiče a fanoušci. Vojkovice obsadili na turnaji mladších žáků celkově páté místo.Galerie z turnaje zde.
 
TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY / 10.12.2012
V sobotu 8.12. odehrála mladší přípravka poslední letošní kolo zimního turnaje v Žabčicích, které nebylo vůbec jednoduché. V prvním zápase se nám podařilo porazit Chrlice 4:0. Ve druhém zápase nás čekala favorizovaná přípravka Modřic. O důležitosti utkání svědčila přítomnost televizních kamer. Štáb České televize pořídil reportáž pouze z tohoto utkání. Zápas se odvíjel v rychlém tempu a přípravka Vojkovic se po zásluze dostala do vedení 1:0. V druhé polovině utkání jsme však podlehli mediálnímu tlaku, polevili na tempu a důrazu a zápas prohráli 1:4. Nevadí,turnaj je dvoukolový a potkáme se ještě jednou. Ve třetím zápase jsme prohrávali s Moutnicemi 0:2, ale v závěru utkání se nám podařilo stav srovnat na konečných 2:2.Turnaj pokračuje 5.1.2013. Galerie z přípravy zde.
 
MLADŠÍ ŽÁCI NA TURNAJI V ŽABČICÍCH / 4.12.2012
Také mladší žáci hrají kvalitně obsazený turnaj v Žabčicích. Minulý víkend porazili žáky Ořechova 13:1, Těšan 2:0 a remizovali s Žabčicemi 1:1. Turnaj vrcholí 15.12., držíme mladším žáků palce v bojích s nejtěžšími soupeři.
 
ČERNÁ LOKOMOTIVA / 3.12.2012
Starší žáci ukázali svoji kvalitu také na halovém turnaji! Zúčastnili se tradičního předvánočního turnaje v Bohunicích a v konkurenci 10-ti mužstev, z nichž 7 týmů hraje žákovský krajský přebor, skončili na krásném třetím místě za vítěznými Kohoutovicemi a druhými Bohunicemi. Navíc Mirek Fiala se stal nejlepším střelcem turnaje a Martin Hýsek byl vyhlášen nejlepším brankářem. Celému týmu se dostalo uznání za předváděnou hru od pořadatelů i trenérů ostatních účastníků. (Franta Furch)
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA STARŠÍ PŘÍPRAVKY / 2.12.2012
Starší přípravka SK Vojkovice využívá, za podpory obce Vojkovice, sportovní halu v Žabčicích k zimní přípravě. Každou sobotu máme domluveny přátelské zápasy a hrajeme téměř 90 minut fotbal. Po dohodě s trenéry soupeřů rozdělíme hráče a brankáře do skupin a pravidelně v časových intervalech je střídáme. Našimi nejčastějšími soupeři jsou starší přípravky Měnína, Želešic, Ivaně a Hrušovan. Výsledky a vstřelené branky nesledujeme, hlavním cílem je zajistit dětem pohyb od podzimu do jara, kdy není možné využívat venkovní hřiště. Galerie z přípravy zde.
 
TURNAJ PŘÍPRAVEK / 2.12.2012
Mladší přípravka SK Vojkovice se účastní turnaje přípravek v Žabčicích. Turnaj se hraje od listopadu do konce ledna a přihlásilo se 10 družstev. První zápas s mladší přípravkou Hrušovan jsme bohužel prohráli a druhý zápas s přípravkou Šlapanic skončil remízou - hráči si zvykali na halu i těžší míč a kvůli nepřítomnosti několika nemocných hráčů jsme nemohli střídat. Druhé víkendové kolo bylo mnohem lepší a postupně jsme porazili Ořechov, Prace a Střelice. Další kolo hrajeme 8. prosince.
                    
 
VOJKOVICE NA REPREZENTACI / 18.11.2012
Fotbalová mládež SK Vojkovice vyrazila na utkání reprezentace České republiky na stadion do Olomouce. Přípravky a žáci si fotbalový zápas náramně užili. Skandovali celou cestu autobusem a samozřejmě během vydařeného zápasu se Slovenskem. Atmosféra, góly a možnost vidět reprezentaci na vlastní oči, byla pro děti zážitkem. Děkujeme Radimovi a dalším za organizaci, Romanovi a firmě Jambor za autobus a Pavlovi Crhanovi za vstupenky.
                    
                    
                    
                    
                    
 
ČERNÁ LOKOMOTIVA / 6.11.2012
Černá lokomotiva nezastavila ani v jedné zastávce měst krajské fotbalové soutěže starších žáků.S plným počtem bodů a drtivým skóre 51:4 dominují na prvním místě! Blahopřejeme!!!
 
VOJKOVICE "A" - 13. KOLO / 5.11.2012
Vojkovice "A" - Kunštát 0:0 (0:0)
Rosice - Vojkovice "starší žáci" 0:4
Rosice - Vojkovice "mladší žáci" 1:0
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 12. KOLO / 30.10.2012
Rájec-Jestřebí - Vojkovice "A" 1:2 (0:2)
Žabčice - Vojkovice "B" 3:2 (2:1)
Žabčice - Vojkovice "dorost" 1:6 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - Velké Němčice 7:0
Vojkovice "mladší žáci" - Velké Němčice 1:2
Vojkovice "starší přípravka" - Troubsko 16:0 (6:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Prace 10:7 (4:4)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 11. KOLO / 22.10.2012
Vojkovice "A" - Dobšice 6:0 (3:0)
Vojkovice "B" - Rajhradice 2:1 (1:1)
Vojkovice "dorost" - Modřice 5:1 (4:0)
Pohořelice - Vojkovice "starší žáci" 2:5
Pohořelice - Vojkovice "mladší žáci" 2:8
Želešice - Vojkovice "starší přípravka" 3:8 (1:2)
Hrušovany u B. - Vojkovice "mladší přípravka" 5:11 (3:7)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 10. KOLO / 17.10.2012
Šlapanice - Vojkovice "A" 0:1 (0:0)
Šlapanice "B" - Vojkovice "B" 6:2 (1:0)
Měnín/Blučina - Vojkovice "dorost" 1:4 (1:2)
Vojkovice "starší žáci" - Zastávka 2:0
Vojkovice "mladší žáci" - Zastávka 1:2
Vojkovice "starší přípravka" - Hrušovany 13:2 (5:1)
Vojkovice "mladší přípravka" - Žabčice 12:0 (3:0)
 
VOJKOVICE "PŘEDPŘÍPRAVKA" / 10.10.2012
Galerie z přátelského utkání s SK Měnín, 5.10.2012.
                    
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 9. KOLO / 9.10.2012
Miroslav - Vojkovice "A" 0:3 (0:2)
Blučina - Vojkovice "B" 3:1 (2:1)
Dolní Kounice - Vojkovice "dorost" 1:1 (1:0)
Rajhrad - Vojkovice "starší žáci" 0:2
Rajhrad - Vojkovice "mladší žáci" 2:4
Vojkovice "starší přípravka" - Kupařovice 3:2 (1:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Šlapanice "A" 6:4 (4:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 8. KOLO / 1.10.2012
Vojkovice "A" - Šaratice 2:0 (1:0)
Vojkovice "B" - Kobylnice 2:1 (2:1)
Vojkovice "dorost" - Kupařovice 4:0 (4:0)
Vojkovice "starší žáci" - Hustopeče 3:1
Vojkovice "mladší žáci" - Hustopeče 0:4
Modřice - Vojkovice "starší přípravka" 9:5 (5:0)
Šlapanice "B" - Vojkovice "mladší přípravka" 0:12 (0:6)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 7. KOLO / 24.9.2012
Jevišovice - Vojkovice "A" 4:0 (1:0)
Pozořice - Vojkovice "B" 1:0 (0:0)
Pozořice - Vojkovice "dorost" 0:6 (0:1)
Mokrá - Vojkovice "dorost" 0:11 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - MS Brno 6:1
Vojkovice "starší žáci" - MS Brno 1:9
Židlochovice "A" - Vojkovice "starší přípravka" 4:16 (0:7)
Moutnice - Vojkovice "mladší přípravka" 8:8 (4:3)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 6. KOLO / 17.9.2012
Vojkovice "A" - Hrušovany 3:1 (1:0)
Vojkovice "B" - Přísnotice 1:0 (0:0)
Vojkovice "dorost" - Troubsko 11:0 (4:0)
Přímětice - Vojkovice "starší žáci" 0:7
Přímětice - Vojkovice "mladší žáci" 0:3
Vojkovice "starší přípravka" - Židlochovice "B" 17:1 (6:1)
Vojkovice "mladší přípravka" - Měnín 19:2 (10:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 5. KOLO / 10.9.2012
Tasovice "B" - Vojkovice "A" 0:0 (0:0)
Tvarožná - Vojkovice "B" 1:3 (0:2)
MCV Brno "B" - Vojkovice "dorost" 3:2 (1:2)
Vojkovice "starší žáci" - Ivančice 7:0
Vojkovice "mladší žáci" - Ivančice 0:4
Troubsko - Vojkovice "starší přípravka" 1:17 (1:3)
Prace - Vojkovice "mladší přípravka" 4:8 (1:3)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 4. KOLO / 3.9.2012
Vojkovice "A" - Sn Brno 1:2 (0:2)
Vojkovice "B" - Rajhrad "B" 6:1 (4:0)
Vojkovice "dorost" - Rajhrad 0:1 (0:1)
Mikulov - Vojkovice "starší žáci" 0:5
Mikulov - Vojkovice "mladší žáci" 16:0
Vojkovice "starší přípravka" - Želešice 13:1
Vojkovice "mladší přípravka" - Hrušovany 8:5 (4:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 3. KOLO / 27.8.2012
Zbýšov - Vojkovice "A" 1:0 (0:0)
Těšany - Vojkovice "B" 1:4 (1:2)
Újezd - Vojkovice "dorost" 2:4 (2:2)
Vojkovice "starší žáci" - Zbýšov 3:1
Vojkovice "mladší žáci" - Zbýšov 0:2
Hrušovany u B. - Vojkovice "starší přípravka" 3:12
Žabčice - Vojkovice "mladší přípravka" 3:14 (2:6)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 2. KOLO / 20.8.2012
Vojkovice "A" - Bořitov 4:2 (1:1)
Vojkovice "B" - Blažovice 3:0 (3:0)
Vojkovice "dorost" - Blažovice 3:1 (1:0)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 1. KOLO / 13.8.2012
Líšeň "B" - Vojkovice "A" 3:1 (1:0)
Mokrá-Horákov - Vojkovice "B" 1:0 (1:0)
 

 
VOJKOVICE "A" & "B" - 14. KOLO / 19.6.2012
Miroslav - Vojkovice "A" 0:2 (0:1)
Prštice - Vojkovice "B" 1:0 (0:0)
Vojkovice "dorost" - Podolí 3:0 (hosté se nedostavili)
Vojkovice "starší žáci" - Přímětice 5:1
Vojkovice "mladší žáci" - Přímětice 5:0
Kupařovice - Vojkovice "starší přípravka" 2:4 (1:1)
Modřice "A" - Vojkovice "mladší přípravka" 0:9 (0:6)
 

 
VOJKOVICE "A" & "B" - 26. KOLO / 13.6.2012
Vojkovice "A" - Dobšice 2:0 (1:0)
Vojkovice "B" - Měnín 2:0 (1:0)
Vojkovice "dorost" - Prace 3:0 (hosté se nedostavili)
Vojkovice "starší žáci" - Ivančice 3:2
Vojkovice "mladší žáci" - Ivančice 4:4
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 25. KOLO / 6.6.2012
Bořitov - Vojkovice "A" 2:3 (2:0)
Ořechov - Vojkovice "B" 5:0 (2:0)
Moutnice - Vojkovice "dorost" - 1:1 (1:1)
Chrlice - Vojkovice "starší žáci" 3:2
Chrlice - Vojkovice "mladší žáci" 2:7
Vojkovice "starší přípravka" - Zbýšov 1:2 (0:1)
Vojkovice "mladší přípravka" - Šlapanice "A" 8:2 (4:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 24. KOLO / 29.5.2012
Vojkovice "A" - Čebín 4:0 (2:0)
Vojkovice "B" - Babice nad Sv. 0:2 (0:1)
Vojkovice "dorost" - Podolí 3:0 (hosté se nedostavili)
Vojkovice "starší žáci" - Přímětice 5:1
Vojkovice "mladší žáci" - Přímětice 5:0
Kupařovice - Vojkovice "starší přípravka" 2:4 (1:1)
Modřice "A" - Vojkovice "mladší přípravka" 0:9 (0:6)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 23. KOLO / 22.5.2012
Jevišovice - Vojkovice "A" 1:0 (0:0)
Zbraslav - Vojkovice "B" 3:0 (0:0)
Měnín - Vojkovice "dorost" 1:4 (1:1)
Zbýšov - Vojkovice "starší žáci" 0:11
Zbýšov - Vojkovice "mladší žáci" 4:0
Vojkovice "starší přípravka" - Ivančice 1:7 (0:4)
Vojkovice "mladší přípravka" - Modřice "B" 6:5 (3:3)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 22. KOLO / 15.5.2012
Vojkovice "A" - Čebín 3:0 (1:0)
Vojkovice "B" - Říčany 2:1 (1:1)
Vojkovice "dorost" - Žabčice 4:0 (3:0)
Vojkovice "starší žáci" - Mikulov 4:1
Pohořelice - Vojkovice "starší žáci" 3:0
Vojkovice "mladší žáci" - Mikulov 1:7
Pohořelice - Vojkovice "mladší žáci" 1:8
Želešice - Vojkovice "starší přípravka" 1:1 (1:1)
Vojkovice "starší přípravka" - Střelice 0:4 (0:3)
Vojkovice "mladší přípravka" - Blučina 4:6 (1:3)
Židlochovice - Vojkovice "mladší přípravka" 13:2 (7:0)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 21. KOLO / 7.5.2012
Slovan Brno - Vojkovice "A" 3:0 (2:0)
Mokrá - Vojkovice "B" 3:0 (2:0)
Blučina - Vojkovice "dorost" 1:0 (0:0)
MS Brno - Vojkovice "starší žáci" 2:2
MS Brno - Vojkovice "mladší žáci" 0:4
Troubsko - Vojkovice "starší přípravka" 0:4 (0:2)
Vojkovice "starší přípravka" - Rosice 0:2 (0:1)
Šlapanice "B" - Vojkovice "mladší přípravka" 7:5 (2:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 20. KOLO / 2.5.2012
Vojkovice "A" - Líšeň "B" 3:0 (1:0)
Vojkovice "B" - Podolí 1:1 (0:0)
Vojkovice "dorost" - Blažovice 10:0 (6:0)
Vojkovice "starší žáci" - Nikolčice 2:0
Vojkovice "mladší žáci" - Nikolčice 6:1
Vojkovice "starší přípravka" - Hrušovany u Brna 1:0 (1:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Hrušovany u Brna 3:1 (2:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 19. KOLO / 24.4.2012
Šaratice - Vojkovice "A" 3:2 (1:0)
Ivančice "B" - Vojkovice "B" 5:1 (3:1)
Pozořice - Vojkovice "dorost" 0:0 (0:0)
ČAFC Židenice - Vojkovice "starší žáci" 1:2
ČAFC Židenice - Vojkovice "mladší žáci" 5:1
Rajhrad - Vojkovice "starší přípravka" 3:0 (1:0)
Rajhrad - Vojkovice "mladší přípravka" 9:2 (4:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 18. KOLO / 17.4.2012
Vojkovice "A" - Bosonohy 2:0 (1:0)
Vojkovice "B" - Želešice 1:3 (1:1)
Vojkovice "dorost" - Újezd u Brna 2:0 (0:0)
Zastávka - Vojkovice "starší žáci" 2:2
Zastávka - Vojkovice "mladší žáci" 1:5
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 17. KOLO / 10.4.2012
Šlapanice - Vojkovice "A" 0:2 (0:2)
Šlapanice "B" - Vojkovice "B" 1:1 (1:1)
Vojkovice "starší žáci" - Kohoutovice 0:7
Vojkovice "mladší žáci" - Kohoutovice 2:3
Ořechov - Vojkovice "starší přípravka" 0:4 (0:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 16. KOLO / 2.4.2012
Mikulov - Vojkovice "A" 1:3 (0:1)
Senorady - Vojkovice "B" 1:1 (0:0)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 15. KOLO / 14.11.2011
Vojkovice "A" - Slavkov 0:3 (0:2)
Vojkovice "B" - Moutnice 2:0 (1:0)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 1. KOLO / 7.11.2011
Vojkovice "A" - Miroslav 3:1 (1:0)
Vojkovice "B" - Prštice 1:4 (1:4)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 13. KOLO / 1.11.2011
Dobšice - Vojkovice "A" 2:2 (1:2)
Měnín - Vojkovice "B" 6:0 (1:0)
Prace - Vojkovice "dorost" 1:3 (1:3)
FC Ivančice - Vojkovice "starší žáci" 2:3
FC Ivančice - Vojkovice "mladší žáci" 2:2
Vojkovice "starší přípravka" - Želešice 2:0 (1:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Židlochovice 6:8 (4:5)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 12. KOLO / 24.10.2011
Vojkovice "A" - Bořitov 1:2 (0:2)
Vojkovice "B" - Ořechov 2:0 (0:0)
Vojkovice "dorost" - Moutnice 1:3 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - Chrlice 2:0
Vojkovice "mladší žáci" - Chrlice 4:3
Zbýšov - Vojkovice "starší přípravka" 5:0 (4:0)
Šlapanice "A" - Vojkovice "mladší přípravka" 4:4 (2:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 11. KOLO / 18.10.2011
Hrušovany n. J. - Vojkovice "A" 2:0 (1:0)
Babice nad Sv. - Vojkovice "B" 3:0 (0:0)
Podolí - Vojkovice "dorost" 0:3 (0:0)
Přímětice - Vojkovice "starší žáci" 2:1
Přímětice - Vojkovice "mladší žáci" 0:5
Vojkovice "starší přípravka" - Kupařovice 4:2 (2:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Modřice "A" 4:5 (1:3)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 10. KOLO / 11.10.2011
Vojkovice "A" - Jevišovice 2:0 (2:0)
Vojkovice "B" - Zbraslav 3:0 (3:0)
Vojkovice "dorost" - Měnín 7:0 (1:0)
Vojkovice "starší žáci" - Zbýšov 1:0
Vojkovice "mladší žáci" - Zbýšov 3:4
Ivančice - Vojkovice "starší přípravka" 3:0
Modřice "B" - Vojkovice "mladší přípravka" 8:2 (4:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 9. KOLO / 3.10.2011
Čebín - Vojkovice "A" 1:2 (0:1)
Říčany - Vojkovice "B" 2:0 (0:0)
Žabčice - Vojkovice "dorost" 1:6 (0:4)
Mikulov - Vojkovice "starší žáci" 1:3
Mikulov - Vojkovice "mladší žáci" 5:1
Rosice - Vojkovice "starší přípravka" 3:0 (2:0)
Střelice - Vojkovice "starší přípravka" 6:0 (3:0)
Blučina - Vojkovice "mladší přípravka" 10:5 (4:2)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 8. KOLO / 26.9.2011
Vojkovice "A" - Slovan Brno 2:2 (2:1)
Vojkovice "B" - Mokrá 0:0 (0:0)
Vojkovice "dorost" - Blučina 2:2 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - MS Brno 2:0
Vojkovice "mladší žáci" - MS Brno 4:2
Vojkovice "starší přípravka" - Troubsko 2:1 (0:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Šlapanice "B" 6:3 (3:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 7. KOLO / 20.9.2011
Líšeň "B" - Vojkovice "A" 0:4 (0:2)
Podolí - Vojkovice "B" 4:2 (1:1)
Blažovice - Vojkovice "dorost" 1:5 (0:4)
Nikolčice - Vojkovice "starší žáci" 7:0
Nikolčice - Vojkovice "mladší žáci" 1:4
Hrušovany - Vojkovice "starší přípravka" 0:1 (0:0)
Hrušovany - Vojkovice "mladší přípravka" 4:5 (2:1)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 6. KOLO / 12.9.2011
Vojkovice "A" - Šaratice 1:1 (0:0)
Vojkovice "B" - Ivančice "B" 4:0 (1:0)
Vojkovice "dorost" - Pozořice 0:1 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - ČAFC Židenice 0:2
Vojkovice "mladší žáci" - ČAFC Židenice 2:3
Vojkovice "starší přípravka" - Rajhrad 2:0 (1:0)
Vojkovice "mladší přípravka" - Rajhrad 1:9 (0:5)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 5. KOLO / 5.9.2011
Bosonohy - Vojkovice "A" 1:2 (0:0)
Želešice - Vojkovice "B" 4:0 (1:0)
Újezd u Brna - Vojkovice "dorost" 0:4 (0:1)
Vojkovice "starší žáci" - Zastávka 2:1
Vojkovice "starší žáci" - Pohořelice 2:1
Vojkovice "mladší žáci" - Zastávka 1:4
Vojkovice "mladší žáci" - Pohořelice 3:1
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 4. KOLO / 29.8.2011
Vojkovice "A" - Šlapanice "A" 0:1 (0:0)
Vojkovice "B" - Šlapanice 2:2 (2:0)
Kohoutovice - Vojkovice "starší žáci" 4:1
Kohoutovice - Vojkovice "mladší žáci" 2:0
Vojkovice "starší přípravka" - Ořechov 4:0 (0:0)
 
VOJKOVICE "A" & "B" - 3. KOLO / 22.8.2011
Vojkovice "A" - Mikulov 4:1 (2:0)
Vojkovice "B" - Senorady 3:1 (1:1)
Zápasy žáků odloženy na čtvrtek 1.9.
 

 
VOJKOVICE "A" & "B" - 2. KOLO / 15.8.2011
Slavkov - Vojkovice "A" 1:2 (1:1)
Moutnice - Vojkovice "B" 1:1 (1:1)
 
 
AKTUALITY - SEZÓNA 15/16
AKTUALITY - SEZÓNA 14/15
AKTUALITY - SEZÓNA 13/14
AKTUALITY - SEZÓNY 11/12 A 12/13
AKTUALITY - SEZÓNY 09/10 A 10/11
AKTUALITY - SEZÓNA 08/09 A STARŠÍ