Hlavní sponzoři klubu:
OBEC VOJKOVICE
AGRO VOJKOVICE

 

 
Sponzoři:
Klimaspol s.r.o.
Mátl Bula s.r.o.
Kamena Brno
Oknium s.r.o.
Finerez s.r.o.
Scuderia.cz
Stihl-Bova
Vysto s.r.o.
Fitsport-komplex s.r.o.
Haiva Tasovice s.r.o.
Rozvody tepla s.r.o.
Kadeřnictví Radka
Land-Product a.s.
Eko komíny s.r.o.
SW-Motech s.r.o.
Ideal okno s.r.o.
Autodoprava Lubomír Dobrovolný - Rajhrad
Svoboda - výroba domácích knedlíků
Šenk okna - dveře - zimní zahrady s.r.o.
Minařík - distribuce vajec - Opatovice
Lumbarda - zahradní restaurace
Myslivecké sdružení Vojkovice
Jambor s.r.o. - autodoprava
Autodoprava Petr Klučka
Hostinská činnost Jaroslav Toman
Pohostinství - Komínek Oldřich ml.
Fortuna
 
 

 
 

AKTUALITY
 
VOJKOVICE "A" - ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ / 30.1.2017
Pá 3.2. 18:00 Vojkovice - Rajhrad (hřiště v Žabčicích)
So 4.2. 14:00 Vojkovice - Želešice (hřiště v Líšni)
So 11.2. 13:00 Bohunice - Vojkovice (hřiště v Bohunicích)
Pá 17.2. 17:00 Veselí nad Moravou -Vojkovice (hřiště ve Veselí)
So 25.2. 15:00 Líšeň - Vojkovice (hřiště v Líšni)
Ne 26.2. 14:00 Vojkovice - Velká Bíteš (hřiště ve Vojkovicích nebo Žabčicích)
So 4.3. 15:00 Vojkovice - Svratka Brno (hřiště ve Vojkovicích)
St 8.3. Vojkovice - Tasovice (hřiště ve Vojkovicích, čas bude upřesněn)
 
BASKETBALOVÝ TRÉNINK / 13.12.2016
V pondělí 12. prosince jsme klukům v rámci zpestření halové sezóny uspořádali basketbalový trénink pod vedením zkušeného trenéra Milana Košara. Společně se dvěma asistenty nachystal zábavná cvičení, kluci (a Markéta v rámci rehabilitace) si zkusili něco jiného a všichni si to užili.
Dokonce se zapojila část rodičů a někteří si nevedli vůbec špatně. Třeba Martin a Jirka dostali od Milana udičku do týmu. Martin sice zatím jako "vodonoš", ale nějak se začít musí. :-)
Chtěl bych tímto Milanovi za organizaci poděkovat a pokud bude možnost, určitě si to v lednu zopakujeme. (Radim Hanzlík, trenér)
                 
 
ŽÁCI V BYSTRCI / 7.9.2016
Bystrc - SK Vojkovice "starší žáci" 1:9 (1:5) (Brabec 3, Malý K. 3, Bělák, Knol, Novák)
V dohrávce 1.kola nastoupili starší žáci na hřišti Bystrce. Na rozdíl od zápasu se Znojmem byli kluci kompletní a na předvedené hře to bylo znát. Dokázali se prosadit i proti fyzicky silnějšímu soupeři. Začátek utkání byl ve znamení vzájemného oťukávání. Poté přišly 3 branky po čítankových akcích. V 5. minutě nabral Dalibor Brabec s míčem takovou rychlost, že obrana ho nebyla schopna zachytit a chladnokrevně skóroval na 1:0. Druhý branka padla po krásné kombinaci na naší pravé straně, po které se do koncovky dostal Martin Bělák - 2:0. A třetí po ukázkově zahraném rychlém protiútoku, kdy dostal Kryštof Malý přesnou přihrávku za obranu a s koncovkou také neměl potíže - 3:0. Do šancí se ale dostával také Bystrc a ve 20.minutě se mu podařilo snížit. První střelu ještě Vojta Nečas dokázal vyrazit, bohužel přímo do dobíhajícího Martina Malého, od kterého se míč odrazil do branky - 3:1. Kluci se tím ale nenechali rozhodit a do přestávky přidali po brance Jakub Novák a Dalibor Brabec. Pro Kubu to byl první gól za starší žáky - gratulujeme.
Ve druhém poločase jsme již měli utkání pod kontrolou a přidali další 4 branky. 2x se trefil Kryštof a po jedné brance přidali Petr Knol a Dalibor Brabec. Konečný výsledek 9:1 byl pro soupeře vzhledem k obrazu hry poněkud krutý, ale kluci hráli opravdu dobře, bojovali s plným nasazením až do konce a vítězství si plně zasloužili.
Bystrc - SK Vojkovice "mladší žáci" 0:12 (0:3) (Novák 3x, Kosina 3x, Malý 2x, Hanzlík, Kresa, Zemánek, Konečná)
Zápas proti Bystrci nebyl pro naše mladší žáky ničím složitým. Kluci z Bystrce byli mladší a menší a přestože se snažili a na svůj věk hráli velmi dobře, rozdíl byl zejména ve druhém poločase značný.
Velká část první půle však z naší strany nebyla vůbec dobrá. Hráli jsme stereotypně, bez pohybu a bez nápadu. Všechny akce jsme navíc tahali středem, který soupeř pod tlakem zahustil a až do 24 minuty se bez větších obtíží dokázal ubránit. Naopak jsme to byli my, kdo mohl inkasovat - Vojta místo přihrávky na obránce zvolil netradičně kličku, mně přibilo pár šedin a obrana hasila na poslední chvíli. Vzhledem k předváděné hře jsem změnil rozestavení z 3-3-1 na 2-3-2 a výsledek se okamžitě dostavil. V poslední pětiminutovce se trefil 2x Kryštof Malý a 1x Matěj Hanzlík a do kabin jsme tak šli za vedení 3:0.
O přestávce jsem klukům vysvětlil chyby, kterých se dopouštěli, kladl jim na srdce aby hru roztáhli do stran a zrychlili. Kluci ve druhé půli vše splnili, s radostí si zahráli a přidali dalších 9 branek. (Radim Hanzlík, trenér)
 
ZÁPASY ŽÁKŮ S FK ZNOJMO / 30.8.2016
SK Vojkovice "starší žáci" - FK Znojmo 2:3
V průběhu prázdnin bylo vzhledem k táborům a dovoleným velice složité dávat tým dohromady a podařilo se nám odehrát pouze jedno přípravné utkání proti Rajhradu (výhra 4:1). Navíc jsme vzhledem k nedostatečnému počtu hráčů ročníků 2002 - 2003 doplnili tým o 9 (!) kluků ročníku 2004, kteří věkově ještě patří do mladších žáků a z nichž velká část neměla doposud s hrou na velkém hřišti vůbec žádné zkušenosti.
K prvnímu mistráku k nám zavítali žáci FK Znojmo, kteří pro nás byli naprosto neznámí. Z těchto důvodů jsem opravdu nevěděl, jak kluci první ostrý start zvládnou, ale musím říct, že se s tím poprali velice dobře. Začátek byl ale studenou sprchou - chyba ve středu hřiště potrestána již v první minutě brankou - 0:1. Hráči hostů měli jednoznačnou fyzickou převahu a dostali nás opravdu pod tlak, v němž hráči zmatkovali a báli se hrát. Z ojedinělé, ale velmi pohledné akce se nám přesto podařilo vyrovnat. Lukáš Zámečník se skvěle zorientoval ve středu hřiště, krásnou křižnou přihrávkou našel Martina Běláka, který ve vápně udržel chladnou hlavu a bez problémů skóroval - 1:1. Po této brance se hra trochu srovnala a podařilo se nám vymanit ze sevření hráčů Znojma. Bohužel přišel zbytečný faul před naší šestnáctkou, kapitán soupeře opřel přesnou střelu o tyč a dostal hosty znovu do vedení 2:1. Naši se opět dostali pod "deku" a báli se hrát, což pramenilo ve třetí branku hostů.
V poločase jsem kosmeticky přeskupil sestavu a hlavně hráčům zdůrazňoval, aby se nebáli hrát. Aby se soustředili na hru a ne na výsledek a každou situaci se snažili řešit fotbalově, byť budou pod tlakem. A musím říct, že to všichni do jednoho do puntíku splnili. Do druhé půle vyběhlo totiž úplně jiné mužstvo, sebevědomé, hráči se nebáli přecházet jeden na jednoho a kombinovali, jako by spolu hráli od nepaměti a nikoliv první zápas. Odměnou jim byly ovace rodičů a fandů a také branka na 2:3. Petr Knol se chopil míče ve středu hřiště a zrychlením dostal celou zálohu i obranu soupeře do role statiků. Vedle této branky jsme si ve druhé půli vytvořili další čtyři opravdu velké brankové příležitosti! Roman Černý dokonce nastřelil spojnici břevna a tyčky, ale srovnat se nám bohužel nepodařilo. Hráči si však ověřili, že hrát konstruktivně a bez zbytečné bázně je v jejich silách. To je mnohem důležitější než konečný výsledek.
Vojkovice "mladší žáci" - FK Znojmo 1:2
Také mladší žáci se o první body rvali proti týmu ze Znojma. Bohužel tento zápas ovlivnila únava kluků, kteří měli v nohách náročné utkání za starší žáky. Přesto jsme soupeře přehrávali a téměř po celý zápas jsme měli optickou převahu. Ale také hráči soupeře byli velice šikovní, zejména potom jejich kapitán Martin Veselý. Svou rychlostí a vedením míče často motal naší obraně hlavy a v první půli se mu podařilo vstřelit 2 branky a prohrávali jsme 0:2. Také jsme si vytvořili řadu dobrých příležitostí, ale něco tomu chybělo, spousta akcí byla překombinovaných a také únava byla znát.
Do druhé půle šli kluci s úkolem zjednodušit hru a více se tlačit do koncovky. Rychlejším střídáním se také dařilo držet hráče ve větším pohybu a chvílemi soupeř opravdu bránil s vypětím všech sil. Musím pochválit oba brankáře Znojma, kteří chytali opravdu fantasticky a velkým dílem přispěli k tomu, že se nám podařilo vstřelit pouze jednu branku. Ta ale stála za to. Kryštof Malý se v těžké pozici skvěle zorientoval a lobem přehodil vybíhajícího gólmana hostů. Poté se kluci vyhecovali ještě víc a do soupeře se zakousli. Skvělý výkon, příkladná bojovnost, krásné fotbalové akce - nic z toho však už ke gólu bohužel nevedlo a tak také mladší žáci prohráli o jednu branku - 1:2.
Po prvním kole jsme tak sice ztratili všechny body, ale nemusíme ze rozhodně za nic stydět. Kluci ukázali, že fotbal umí a pro všechny včetně nás trenérů je důležité vidět, že jdeme správnou cestou. (Radim Hanzlík, trenér)
 
KLUČKA CUP 2016 / 29.6.2016
V sobotu 25.6. měl Petr Klučka a spolu s ním spousta jeho kamarádů a přátel fotbalu od brzkých ranních hodin napilno. Konal se totiž již tradiční turnaj ročníku 2005 a mladších, Klučka Cup. Netrvalo dlouho a deset týmů z Moravy i Čech přiváželo spousty mladých fotbalistů. Nádherné počasí, perfektně připravená hrací plocha a nadstandardní zázemí tvořily kulisu sobotního dne. Po profi focení, kdy každý tým dostane fotku na památku, se hráči začali rozcvičovat a synchronně spuštěná utkání začala v 9 hodin. Zřejmě slušný oddíl SK Vojkovice se fotbalově zakousnul do soupeře ze Želešic. Od úvodu byl zřetelný výkonnostní rozdíl a domácí tým předváděl vyspělou kombinační hru i pěkné individuální akce. Určitě je na místě pochválit i soupeře SK Želešice. Druhé utkání proti dívkám Zbrojovky však přineslo jiný obraz hry. Dívky předváděly jednodušší systém hry, který spolu s vyšší fyzickou převahou dělal domácímu týmu potíže. Přes spoustu šancí, břevno a nastřelené tyče, více než remízu domácí tým nevydřel. Herní úleva přišla naštěstí v dalším utkání, kdy jsme vyzvali Bosonohy. Opět kombinační hrou a dobrým výkonem jsme soupeře přehráli a potěšili přítomné rodiče a diváky. Složitější utkání však na sebe nenechalo dlouho čekat a Rosice odolávaly našemu tlaku většinu herního času. Gólem jsme se prosadili až v závěru, kdy už jsme se smiřovali s nerozhodným stavem. V polední pauze ocenili diváci zázemí sportovního klubu Vojkovice, možnost oddychnout mezi utkáními pod střechou u klubovny a připravené občerstvení. V utkání o finále se nám postavili hráči Žebětína. Bylo vidět, jak jsme hrozně chtěli, makali a šli za vítězstvím, bohužel o co větší snaha uspět, tím větší smůla v zakončení. Nutno pochválit i brankáře soupeře, který pochytal několik jasných šancí, další střely šly těsně vedle nebo do brankové konstrukce. Soupeř z brejku skóroval a Vojkovice bohužel nedokázaly odpovědět. Trenéři museli dát tým po prohře obratem do herní pohody, protože jsme hned šli do zápasu o třetí místo. Povedlo se. SK Vojkovice dokázaly ve druhém utkání proti Zbrojovce dívkám zvítězit, zejména díky efektivnímu zakončení ve druhé části utkání. Na hřišti SK Vojkovice tak zazněla hymna na počest třetího místa. Turnaj Klučka Cup 2016 vyhrál nakonec náš přemožitel Žebětín, který ve finále porazil soupeře z Čech - Větrovy. Velká gratulace našim hráčům a trenérům za tyto výkony a hru během turnaje, ale uvědomujeme si kvality starší přípravky i během celé sezóny a děkujeme vám za skvělou reprezentaci klubu.
K turnaji každopádně doplňuji, že málokdo si dokáže představit spousty práce, která ze turnajem stojí. Petr Klučka navíc dokáže zajistit hodnotné ceny pro všechny týmy a všechny, slovy všechny, hráče. Odměnou mu a všem jeho přátelům budiž úsměvy dětí během turnaje a po něm.
SK Vojkovice děkuje všem svým týmům od mladší přípravky, přes žáky, dorostence a muže, za skvělou reprezentaci klubu i obce. Přeje vám i fanouškům klidné léto, plné odpočinku. Nová sezóna 2016-2017 je za dveřmi!
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - SOUTĚŽNÍ ZÁPASY A ZLATÝ TURNAJ V ROSICÍCH / 1.4.2016
Naše starší přípravka se opět připomenula a dosáhla velkého úspěchu.
Náročný víkend pro nás začal již v pátek 20.5. předehrávkou naší soutěže okresního přeboru, kde nás čekal zápas s urostlými a důraznými Modřicemi a hráči z Ivančic.
Protože právě s Modřicemi bojujeme o celkové třetí místo v soutěži, chtěli jsme toto utkání vyhrát. Bohužel, jak se dalo předpokládat, soupeř nám chtěl porážku na jejich hřišti oplatit a od začátku nás svou důraznou hrou přehrával. Utkání jsme po brankách Marky, Vojty N. a Marka prohráli 8:3. Naštěstí nám pomohli hráči Ivančic, kteří Modřice porazili 4:3.
Náš zápas s Ivančicemi se vyvíjel podle našich představ a utkání jsme po brankách Vojty N., Honzy N., 3x Markéty a Radima vyhráli 6:3.
Díky volné sobotě jsme přijali pozvání na turnaj starších přípravek v Rosicich. Ve skupině B jsme porazili TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:1 (Honza N., 3x Radim, Vojta N., Tades a Marky), remizovali s TJ Tatran Kohoutovice 1:1 (Vojta) a vyhráli s FC Slovan Rosice B 4:0 (Vojta, Marky, Petr a Marek). Těmito výsledky jsme skupinu vyhráli a ve čtvrtfinále přehráli FK SK Bosonohy 4:0 (Radim, Vojta a 2x Marky). V boji o finále jsme opět narazili na Tatran Kohoutovice a tentokrát je přehráli 5:3 (Marek, Honza N., Petr a 2x Marky). V boji o zlaté medajle jsme narazili na Spartu Brno. Zápas byl hodně vyrovnaný a na úvodní Honzův gól soupeř brzy odpověděl střelou do šibenice. Naštěstí Honza opět ukázal důraz před soupeřovu brankou a vrátil nám vedení. Přes velký tlak Sparty jsme vítězství uhájili a oslavy mohly naplno propuknout. Velký úspěch vojkovské kopané byl podtržen i individuálními cenami. Nejlepším hráčem turnaje byla vyhlášena Markéta Konečná a brankářem Jan Hanzlík.
Luboš Konečný - trenér starší přípravky
                 
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE / 1.4.2016
V sobotu 26. března jsme dohrávali finálovou část halové ligy v Žabčicích. Přes velikonoční svátky se náš tým sešel kompletní, jen nemocného Vojtu Drápala nahradila naše nová posila Marek Matoušek.
Vojkovice - Rajhrad 2:3 (Marek, Jirka)
Hned od osmé hodiny ráno nás nečekalo nic jednoduchého, jak nám předváděl důrazný celek Rajhradu. Nejen že po našem vedení 2:1 vyrovnal, ale 30 sekund před koncem vstřelil vítěznou branku.
Vojkovice - Zbrojovka dívky. 1:0 (Radim)
V dalším zápase jsme nastoupili proti dívkám Zbrojovky hrající dívčí ligu přípravek. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a po gólů Radima jsme si vítězství bez problémů pohlídali.
Vojkovice - Novosedly 2:1 (Marky, Radim)
Proti Novosedlům jsme začali aktivně a po brankách Markéty a Radima se soupeři podařilo jen snížit.
Vojkovice - Modřice 1:3 (Marky)
V posledním zápase jsme se utkali s urostlými hráči Modřic a celý zápas čelili velkému tlaku. Po dvou brankách soupeře Markéta zápas zdramatizovala, ale po další obdržené brance bylo o vítězi rozhodnuto.
Při konečném účtování jsme získali nejvíce bodů a celou zimní halovou ligu 2015/16 v Žabčicích vyhráli. Za předvedené výkony a skvělou reprezentaci "zřejmě dobrého oddílu" SK Vojkovice všem hráčům moc děkuji.
Luboš Konečný - trenér starší přípravky
 
SK VOJKOVICE - PROGRAM JARNÍCH ZÁPASŮ / 27.3.2016
Rozpis zápasů SK Vojkovice - jaro 2016
 
VOJKOVICE "A" - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY / 7.3.2016
Líšeň "A" - Vojkovice 6:1 (1:1) (Nevěděl)
Sestava Vojkovic: Sedláček - Kvarda, Jedlička, Poláček R., Dvořák, Kopečinský, Sklenář Z., Gerlinger, Poláček P. ,Kupka, Nevěděl, Fiala, Karas, Sklenář T., Hejna
Vojkovice - Velké Němčice 3:1 (3:0) (Lipovský 2, Fajgl)
Hejna - Hýsek, Horňák, Vaculík, Karas, Pekárek, Lipovský, Sklenář T., Zámečník, Fiala, Fajgl , Čermák, Houdek, Rutmar, Houdek, Ryšavý, Sedláček
Vojkovice - Velké Pavlovice 6:0 (2:0) (Kopečinský 3, Gerlinger 2, Jedlička)
Sedláček, Hejna - Horňák , Jedlička, Poláček R, Dvořák, Kopečinský, Sklenář Z., Gerlinger, Poláček P., Kupka, Nevěděl, Lipovský, Lang, Karas, Fiala
Příští příprava hřiště Vojkovice sobota 12.3. v 15:00: Vojkovice - Tasovice
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE / 27.2.2016
První kolo finálové části halové ligy v Žabčicích dopadlo na výbornou. Přes nepříliš vhodný termín na začátku jarních prázdnin jsme byli kompletní, až na brankáře Honzíka Hanzlíka. Jeho role se výborně ujala Marky, v obraně se střídali Radim, Tades, Richard a Honza Novák, v útoku Jirka, Vojta a Tomáš.
Žabčice - Vojkovice 1:4 (Jirka 3, Radim)
Přes ospalý začátek se nám rychle podařilo dostat do tempa a díky střelecké potenci Jirky otočit nepříznivé skóre v náš prospěch.
Vojkovice - Měnín 7:1 (Radim 2, Vojta 2, Honza N., Tades, Jirka)
Od začátku utkání jsme našeho tradičního soupeře k ničemu nepouštěli a kombinační hrou jasně přehráli.
Vojkovice - Ořechov 3:1 (Radim, Vojta a Tomáš)
S nejsilnějším soupeřem sobotního dopoledne jsme hráli dobrý fotbal a brzy vedli o 2 góly. Po soupeřově korekci se svým důrazem před brankou prosadil
prémiovým gólem Tomáš a svou typickou oslavou gólu podtrhl účet zápasu.
Poslední hrací den 26. března nás čekají zápasy s Rajhradem, Novosedly, Zbrojovkou dívky a Modřicemi. Držte nám palce budeme to potřebovat.
Luboš Konečný - trenér starší přípravky
 
VOJKOVICE "A" - ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ / 15.2.2016
Vojkovice - Líšeň (sobota 27.2., 14:00)
Vojkovice - Velké Pavlovice (sobota 5.3., 15:00)
Vojkovice - Tasovice (sobota 12.3., 15:00)
 
VOJKOVICE "A" - PŘÍPRAVNÝCH ZÁPAS / 15.2.2016
Vojkovice - Miroslav 0:0 (neděle 14.2., 14:00)
Sestava Vojkovic: Sedláček, Hejna - Kvarda, Jedlička, Horňák, Dvořák, Kopečinský, Lipovský, Gerlinger, Poláček R., Poláček P., Nevěděl, Kupka, Sklenář Z., Sklenář T., Kasprij, Fajgl
 
VOJKOVICE "A" - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY / 11.2.2016
Bohunice - Vojkovice 7:1 (3:0)
Branka Vojkovic: Kopečinský
Sestava Vojkovic: Sedláček - Kvarda, Jedlička, Lang, Kopečinský, Kasprij, Gerlinger, Vaculík, Poláček P., Dvořák, Poláček R., Lipovský, Hýsek, Zámečník
Vojkovice - Křepice 3:3 (2:0)
Branky Vojkovic: Kopečinský 2, Pekárek
Sestava Vojkovic: Hejna, Hradec - Hýsek , Lang, Vaculík, Kupka, Pekárek, Lipovský, Zámečník, Kopečinský, Poláček P., Poláček R., Čermák, Houdek
 
Vojkovice - Slatina 2:2 (1:0) - 30.1., hřiště ÚT Sparta Brno
Branky Vojkovic: Nevěděl, Hýsek
Sestava Vojkovic:: Sedláček, Hejna - Kvarda, Jedlička, Horňák, Kupka, Lipovský, Kopečinský, Pekárek, Fiala, Poláček Petr, Nevěděl, Kasprij, Hýsek
Vojkovice - Želešice 5:1 (2:0) - 31.1., hřiště ÚT Líšeň
Branky Vojkovic: Poláček R., Vaculík, Gerlinger, Zámečník, Kopečinský
Sestava Vojkovic: Hradec, Měřínský - Karas, Jedlička, Lang, Kopečinský, Kasprij, Vaculík, Gerlinger, Sklenář Tomáš, Fajgl, Poláček Radek, Pekárek, Zámečník
 
VOJKOVICE "A" - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY / 2.2.2016
Vojkovice - Slatina 2:2 (1:0) - 30.1., hřiště ÚT Sparta Brno
Branky Vojkovic: Nevěděl, Hýsek
Sestava Vojkovic:: Sedláček, Hejna - Kvarda, Jedlička, Horňák, Kupka, Lipovský, Kopečinský, Pekárek, Fiala, Poláček Petr, Nevěděl, Kasprij, Hýsek
Vojkovice - Želešice 5:1 (2:0) - 31.1., hřiště ÚT Líšeň
Branky Vojkovic: Poláček R., Vaculík, Gerlinger, Zámečník, Kopečinský
Sestava Vojkovic: Hradec, Měřínský - Karas, Jedlička, Lang, Kopečinský, Kasprij, Vaculík, Gerlinger, Sklenář Tomáš, Fajgl, Poláček Radek, Pekárek, Zámečník
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE / 1.1.2016
V posledním dni základní části jsme se museli vypořádat s absencemi čtyř hráčů. Nejvíce chyběl v brance Honzík Hanzlík a v poli Radim Švábík. Proto jsme nastoupili v brance s Marky, v obraně se střídali Tades, Ríša, Honza Novák a v útoku Jirka, Vojta a Kolda (Honza Kolísek).
Vojkovice - Ořechov 0:3
Po ospalém výkonu jsme si lepší výsledek nezasloužili.
Vojkovice - Střelice 1:2 (Jirka)
Při zlepšeném výkonu jsme neudrželi vedení a po hlavičce Ríši do vlastní brány smolně prohráli. Situace s postupem do finálové části se začala komplikovat, protože Modřice a Ořechov vyhrávali všechna svá utkání.
Vojkovice - Dolní Kounice 5:1 (Tades, Honza N., Jirka, Vojta a Marky)
V nejvydařenějším utkání plné nasazení, kombinace a přesného zakončení jsme silného soupeře jasně přehráli a poslední gól vstřelila i dobře chytající Marky.
Vojkovice - Těšany 4:1 (Vojta, Kolda, Honza N. a Jirka)
Dlouhá přestávka nás vyvedla z tempa, ale přesto jsme dovedli utkání do vítězného konce a zajistili si účast ve finálové části.
Výsledky naší skupiny B:
1) Rajhrad 31 bodů
2) Modřice 30 bodů
3) Vojkovice 29 bodů
4) Ořechov 28 bodů
5) Střelice 20 bodů
6) Dolní Kounice
7) Těšany
8) Ochoz
Do finálové části postupují prví čtyři celky a k nim ze skupiny A to jsou Novosedly, Žabčice, Měnín a Zbrojovka dívky. Těšíme se na další kvalitní zápasy.
Luboš Konečný - trenér starší přípravky
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE / 6.1.2016
Starší přípravce chyběl ve druhém kole na palubovce haly Žabčice Honza Novák. Jinak kompletní starší přípravka udělala radost rodičům a fanouškům těmito výsledky:
Vojkovice - Dolní Kounice 2:0 (Kolísek, Švábík)
Vojkovice - Těšany 2:0 (Švábík, Konečná)
Vojkovice - Modřice 2:0 (Konečná 2)
První tři utkání starší přípravka bez problémů vyhrála a svoje soupeře v celém jejich průběhu přehrávala.
Vojkovice - Rajhrad 1:1 (Švábík)
Rajhrad byl po celý zápas důrazný v osobních soubojích, které vyhrával a chvíli nám trvalo než jsme se s tím vyrovnali. Prohrávali jsme 0:1 a po autu Tadese, Radim hlavou přehodil vybíhajícího brankáře.
Vojkovice - Ochoz 2:2 (Švábík 2)
Na poslední mužstvo naši skupiny jsme nastoupili s hráči, kteří dosud nedostali tolik příležitostí a od 2. minuty prohrávali 0:1. Po vystřídání se hrálo na jednu branku, ale gól se dát nepodařilo, naopak po Markétině malé domů z půli hřiště to Honzíkovi nekoplo a prohrávali jsme o dvě branky. Dvěma góly Radima se podařilo vyrovnat a další dvě šance Markéty gólman zázračně vychytal. Naši skupinu vede Rajhrad, který jednou prohrál s Ořechovem a remízoval s námi, jinak plný počet bodu, Vojkovice jsou na druhém místě.
Další kolo hrajeme 31.1., finálová kola se hrají 27.2. a 26.3.2016
Luboš Konečný - trenér starší přípravky
 
VOJKOVICE "starší přípravka" - ZIMNÍ LIGA ŽABČICE / 30.11.2015
Velice dobře vstoupila do zimní ligy v Žabčicích starší přípravka. Trenér Luboš Konečný může být se vstupem na zimní ligu spokojen. První hrací den dosáhla přípravka těchto výsledků:
Vojkovice - Modřice 3:0
Vojkovice - Rajhrad 1:2
Vojkovice - Ochoz 7:0
Vojkovice - Ořechov 2:0
Vojkovice - Střelice 3:1
Držíme palce v dalším dějství.
 
TRENÉR DOROSTENCŮ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST SEZÓNY / 16.11.2015
Sobotním utkáním s druhým celkem tabulky Kahanem, což je spojení týmů Zbýšova a Zastávky, ukončil dorost svoji podzimní sezónu ročníku 2015-16, a to vítězstvím 2:1, když obě branky vsítil náš nejlepší střelec Mirek Fiala. Bylo to velmi kvalitní utkání s těžkým soupeřem a za výhru jsem opravdu rád. Musím přiznat, že jsem po podzimu čekal lepší umístění, zvlášt poté co 6 chlapců absolvovalo letní přípravu s A mužstvem, zahráli si i v přípravných zápasech a počínali si v nich velmi dobře. Bohužel se to časem ukázalo být spíše nevýhodou, jelikož ti, co přípravu s muži neabsolvovali, měli tréninkový deficit a mě se pak i vzhledem k tomu, že jsem na tréninky prakticky sám a nechtěl jsem ty stále trénující s muži přetěžovat, těžko koordinovali. V zápasech to potom táhla hlavně tato šestice a i proto jsme některé zápasy výsledkově nezvládli. V prvních poločasech jsme mívali vždy navrch, soupeři se stáhli před svoji dvacítku a my se v přehuštěném prostoru nedokázali gólově prosadit, pak jsme udělali zbytečnou chybu, dostali gól, soupeř bránil o to urputněji a my už neměli sílu zápas otočit. Další z důvodů byl, ž jsme od poloviny sezóny byli bez brankáře, protože David Hýsek dal přednost florbalu a tím, že museli chytat hráči z pole, jsme dostali spoustu branek, které by nepadly mít v brance "brankáře". Přesto naše umístění na sedmém místě není zase tak špatné, vždyť na druhé místo máme ztrátu 4 bodů a ta se dá určitě na jaře zlikvidovat. Co mě ale dělá radost, je vidět kluky hrávat za B mužstvo mužů. Všichni co za ně nastupují se tam vůbec neztratí, naopak jsou i přes své mládí důležitou součástí hry a béčku jednoznačně pomáhají. Můžu na ně být hrdý.
Přeji všem příjemný závěr roku, František Furch
 
VOJKOVICE "B" - 13. kolo / 1.11.2015
Vojkovice "B" - Mokrá-Horákov 8:2 (4:1) (Nevěděl Michal 2, Poláček Petr, Zámečník Radim, Boháč Martin, Fajgl Tomáš, Furch Daniel, Negoda Kyrylo)
Osm branek do sítě hostů věštil znalec a patriot vojkovického fotbalu Béďa Macka před utkáním B týmu, v kulise krásného, nicméně trochu větrného počasí. Hosté z Horákova však na jeho předpověď nehleděli a se štěstím se ve druhé minutě ujali vedení. Netrvalo to však dlouho. Utkání nabralo rychlé tempo a spád, branky padaly jedna za druhou. Už ve 12. minutě Vojkovice otáčely na 2:1 a hned dvě minuty na to šel sám na branku Martin Boháč a zvýšil na 3:1. Horákov zalapal po dechu a začal tušit "latu". Hra se však mírně vyrovnala a na další branku čekali diváci až do 30. minuty, kdy se uvolnil Faja a krásnou střelou posunul skóre. Po přestávce ztratila hra náboj, bylo již rozhodnuto, ale v klidné atmosféře padaly další branky. V 50. minutě se protáhnul hostující obranou Michal Nevěděl a dal další branku. Tentýž hráč zleva potáhnul míč a po skrumáži se trefil Dan Furch, jeden z hráčů dorostu, kteří k radosti vedení klubu pravidelně nastupují za B tým. Faja se dál bavil kličkami mezi hráči hostů a místy si říkal o zlomení nohy, naštěstí nebylo utkání negativně emotivní. Michal Nevěděl pak přidal v 70. minutě krásný lob, diváci tleskali a jediným nespokojeným tak zůstával Béďa, který vehementně prosazoval u domácích trenérů další střídání a chybějící branku. Dočkal se. Negoda Kyrylo potvrdil osmibrankovou předpověď a konečně spojený Béďa signalizoval sudím, že utkání může být ukončeno. Pohodové nedělní dopoledne...
 
VOJKOVICE "starší žáci" - 11. kolo / 31.10.2015
Vojkovice/Hrušovany - Nordic 5:0 (1:0) (19. Florián Martin, 45. Malý Kryštof, 62. Malý Kryštof, 67. Borovička Petr, 70. Zámečník Lukáš)
Fotbalovou kvalitu předpovídal trenér Radim Hanzlík pro sobotní fotbalové dopoledne. Tentokráte se hrálo na hřišti v Hrušovanech kde byla mlha, jako když ji vařil vodník Kebule. Odpovídajícím způsobem nažhaveni starší žáci se pustili do poměrně odevzdaných hráčů Nordicu Brno. Úvod nepřipomínal fotbalový zápas, ale házenou. Naši hráči zamknuli a obléhali úvodních 10 minut hosty u jejich branky a vypracovali si řadu příležitostí ke skórování, nicméně zůstalo pouze u příležitostí. K ojedinělým brejkům se osmělil také Nordic. V 10. minutě šel sám na branku rychlonohý Kuki, ale bohužel neproměnil a o dvě minuty později se situace opakovala. Odpovědnost na sebe tak vzal Martin Florián a střelou zpoza pokutového území otevřel skóre na 1:0. O pět minut později se uvolnil další aktivně a výborně hrající hráč Dalibor, ale jeho střela levačkou těsně minula branku. Další domácí šanci po závaru hasil Nordic až na brankové čáře. Na začátku druhé půlce byl Nordic přece jen aktivnější, ale domácí brankář Polda výrazně zasahovat nemusel. Dvě branky přidal po krásných fotbalových momentech Kryštof a v domácím týmu byla pohoda. Když už se zdálo, že gólový účet utkání je uzavřen a ve chvíli kdy si stěžoval Marek Zámečník na snídani svého syna v podobě vánočky a marmelády, že po tom teda góly rozhodně nepadají, dostal se Lukin k míči na penaltě Nordicu a hroznou bombou málem protrhl síť. A pak že nerostou...
 
VOJKOVICE "mladší žáci" - 11. kolo / 31.10.2015
Vojkovice/Hrušovany - Nordic 7:1 (5:0) (5. Malý Kryštof, 7. Novák Jakub, 12. Malý Kryštof, 16. Malý Kryštof, 27. Kosina Adam, 47. Žákovský Vít, 51. Malý Kryštof)
Nezvykle dlouho piloval taktiku trenér Radim s mladšími žáky na utkání, až se přišel zeptat hlavní arbitr, zda je všechno v pořádku. A vyplatilo se. Mladší žáci od začátku měli utkání po kontrolou. Velkou šanci ke skórování měl v úvodu utkání hráč hostí Eda, ale branku netrefil a brankář domácích Vojta tak nemusel zasahovat. Úsměv jako rohlík se však objevil na tváři Kryštofa který v 5. minutě otevřel gólový účet. Kombinační hra domácího týmu se dále odehrávala zejména na polovině hostí. Po dalším průniku vybídnul Kryštof ke skórování Jakuba do prázdné branky. Trenér Radim pokyny piloval jednotlivé herní situace svěřenců a ti plynule zvyšovali skóre na poločasových 5:0. Druhá půlka až tolik branek nepřinesla, z ojedinělé šance skórovali také hosté. Trenér Radim mírně litoval, že hráči upouštěli od nahrávek a hráli individuálně, nicméně spokojenost s utkáním a předvedenou hrou výrazně převažovala. Blahopřejeme žákům obou týmů k dosaženým výsledkům.
 
VOJKOVICE "B" - 9. kolo / 4.10.2015
Vojkovice "B" - Šlapanice "B" 1:0 (0:0) (46. Boháč Martin)
B tým doplněný o hráče dorostu, které bedlivě sledoval jejich trenér a nedělní oslavenec Franta Furch, se postavil vedoucímu týmu soutěže. A od začátku nebyl rozdíl v postavení obou týmů v tabulce vůbec zřetelný. Naopak Vojkovice tahaly za delší konec průběhu utkání a hledaly cestu do branky Šlapanic. Jejich obrana však pracovala dobře a do vyložené šance nás nepustili. Střely z dálky, které naši hráči pravidelně vysílali na branku soupeře, končily bohužel na topolech za brankou. Listí na stromech už moc nezbývalo a brankář hostů zasahoval výrazněji pouze jednou. Na naší straně však hrozily také Šlapanice, ale také nic zásadního s výsledkem neprovedly. Rozhodují okamžik utkání přišel hned po poločase. Centrovaný míč z pravé strany se dostal mezi brankáře hostí, obránce a domácího útočníka s číslem 10 Martina Boháče, který ve skrumáži vyvinul největší kinetickou energii a dotlačil míč za brankovou čáru. Vojkovice i nadále hrály aktivně a i ze střídačky byla cítit touha Šlapanice porazit. Naši největší šanci na navýšení skóre spálil Mira Fiala v 70 minutě, kdy šel sám na branku. Šlapanice opakovaně střídaly svoje hráče a snažily se vyrovnat, naši však srdnatě bojovali a úporně drželi míč na polovině Šlapanic. Z naší trenérské lavičky se valil dým, jak se kouřilo z hlav našich trenérů, kteří vyzrálou a jistě dlouho připravovanou taktikou posunuli Vojkovice k zisku tří bodů. Spokojený úsměv, nejen z chystaného nedělního oběda, tak po zápase zdobil trenéra Martina Knoze. Blahopřejeme k vítězství a výkonu celému týmu.
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA / 4.10.2015
Vojkovice - Rosice 6:5 (1:2) (5. Drápal Vojtěch, 23. Dvořáček Oliver, 31. Konečná Markéta, 32. Švábík Radim, 34. Drápal Vojtěch, 36. Drápal Vojtěch)
Mimořádně jediné utkání čekalo na domácím hřišti starší přípravku SK Vojkovice. Naši hráči ještě kopali doma do duchen, když hráči Rosic v první minutě stříleli první branku do naší sítě. Pár minut je rodiče a trenér Luboš Konečný budili, až se nastartovaly motory a Vojta Drápal srovnal na 1:1. Zejména Radim s Markétou se snažili kombinovat, ale chyběla přesnost v konečné fázi, neujala se ani přímočará dělovka Tadese. A tak nás Rosice potrestaly další brankou a o poločase jsme prohrávali. Větší aktivitou jsme zahájili útok na srovnání a podařilo se, 2:2 a vzhůru za vítězstvím. Jenže ouha, byly to Rosice kdo gólově odskočil. S tímto výsledek se však nesmířil zejména Radim Švábík a zavelel k obratu. Zvýšeným pohybem hledal spoluhráče a blýsknul se bombou ze středu hřiště. Vojkovice neskutečně šplhaly stupínek po stupínku, až nakonec výsledek za bouřlivého fandění rodičů otočily. Wunderbar! Na ukazateli stavu svítí 6:5, když rozhodčí končí utkání. Starší přípravka opakovaně dokázala otočit utkání, což hráče jednoznačně posílí do dalších bojů. Radost hráčů, trenéra a přítomných rodičů z předvedené hry potrhuje radost maminky Markéty, protože narozdíl od předchozího příspěvku, nechybí Radimovi krásné dlouhé "á".
 
VOJKOVICE "A" - 9. kolo / 3.10.2015
Vojkovice "A" - Sparta Brno 4:1 (1:1) (45. Poláček Petr z pen., 62. Sklenář Tomáš, 83. Poláček Petr, vlastní)
Naše A mužstvo začalo tradičně aktivně a kombinací se dostávalo k brance soupeře, vyloženou šanci jsme si však nevypracovali. Sparta se do útoku nijak nehnala, její vysocí hráči hrozili zejména ze standardních situací, několikrát nebezpečně hlavičkovali. V rozehrávce však dělali chyby, čehož využívaly Vojkovice. Navzdory vyšší aktivitě však padnul gól do naší sítě. Měli jsme také možnost několika standardních situací a dostatek rozehrávek z rohů, ale míč opakovaně nepřešel přes první brankovou tyč. Až těsně před poločasem ze skrumáže vystřelený míč, tečoval ruku bránícího hráče a rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil ve vyrovnávací branku Petr Poláček. Za stavu 1:1 začala druhá půle větší aktivitou Vojkovic, které poslal do vedení Tomáš Sklenář. Velmi dobrý výkon podtrhl Petr Poláček kdy krásnou brankou zvýšil na 3:1. Spartě se Vojkovicích zápas nepodařil a vlastní branka v závěru utkání jen nezdar, zejména druhého poločasu, podtrhla. Naopak pro Vojkovice hodně důležité body a vítězství. Potvrdí A tým formu v Ivančicích?
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA / 28.9.2015
SK Vojkovice - Kahan 3:5 (2:2) (Konečná Markéta, Hrabovský Tadeáš, Dvořáček Oliver)
SK Vojkovice - RAFK Rajhrad 9:2 (3:1) (Švábík Radim 2, Hrabovský Tadeáš 2, Drápal Vojtěch 2, Zach Jiří, Konečná Markéta, Novák Jan)
Starší přípravka SK Vojkovice hostila na svém hřišti týmy Kahanu a RAFK Rajhrad. V prvním utkání s hráči Kahanu jsme začali aktivně a vypracovali si ojedinělé šance, ale do vedení šel soupeř, který v první půli měl navíc i územní převahu. Na jeho vstřelené branky jsme dokázali odpovědět a poločasový výsledek 2:2 byl se silným protivníkem jistě úspěch. Ve druhé půli nám však došly síly. Soupeř nám gólově odskočil a výsledek utkání si podržel. Musíme však naše borce určitě pochválit, byli Kahanu důstojným soupeřem. Co nepřišlo v utkání s Kahanem, vynahradili jsme si v utkání s Rafkou. Poločas byl ještě relativně vyrovnaný. Vojkovice se vypracovaly více brankových příležitostí, ale využily pouze tři. Rafka s námi držela krok, ale jen první poločas. Druhý poločas ovládly Vojkovice, v utkání měly větší vůli a hlad po úspěchu. Postupně jsme navyšovaly náskok a v zápase zvítězili. Trenér Luboš Konečný tak mohl být spokojen.
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / 28.9.2015
Hrušovany - SK Vojkovice 12:9 (8:3) (Kupriyanov Alexander 5, Frank Daniel 4, Vangel Patrik 2, Komínek Ondřej)
RAFK Rajhrad B - SK Vojkovice 4:6 (2:4) (Kupriyanov Alexander 3, Frank Daniel 2, Vangel Patrik, Potomský Viktor)
Mladší přípravka sehrála svoje dvojutkání na hřišti v Hrušovanech. První utkání bylo velice napínavé, začátek byl dlouho vyrovnaný a branka ne a ne padnout. Až po 12 minutách jsme šli do vedení, ale vyrovnanost utkání pokračovala. Hráči obou týmů se pečlivě snažili plnit pokyny trenérů a bojovali s velikým nasazením na obou stranách. V poločase jsme mírně vedli 4:2. Po přestávce se bojovalo se stejnou vervou a Vojkovicím se podařilo vstřelit více branek než hráčům domácího celku. Každý gól naše mužstvo náležitě slavilo kotrmelci k vlastní brance. Vojkovice své vedení už nepustily a oslavily vítězství společnou hymnou. Vojkovice úspěšně zvládly i druhé utkání s druhým týmem Rajhradu. V utkání už od první minuty vedly a kombinační hrou těšili hráči fandící rodiče. Některé akce byli opravdu perfektní, klobouk dolů. Druhou hymnou naši oslavili své víkendové zápasy a těšíme se určitě na další kolo. Blahopřejeme k výkonům!
 
VOJKOVICE "A" - 7. kolo / 19.9.2015
Vojkovice "A" - Boskovice 3:2 (0:2) (56. Dvořák Jakub, 73. vlastní, 78. Poláček Radek)
Doslova bláznivé utkání sehrálo naše "áčko" v dalším kole krajské soutěže. Hosté z Boskovic měli stejně bodů a utkání bylo tedy zároveň i soubojem o umístění v průběžné tabulce. Vojkovice se od začátku prezentovaly krásným kombinačním fotbalem, který vyústil v řadu šancí. Znovu a znovu se naši hráči dostávali do šancí, ale zahazovali i ty vyložené. Tyče a spojnice soupeřovy branky jen zvonily, z brankové konstrukce už opadávala barva a na ukazateli skóre stále svítilo 0:0. Hosté hrozili z brejků, při jednom z nich nastřelil útočící hráč ruku našemu obránci a rozhodčí posoudil situaci v neprospěch domácího týmu. Nařízenou penaltu pouze se štěstím hosté proměnili. Vojkovicím to však vítr z plachet nevzalo a dál dobývaly branku Boskovic. Vyložených šancí už tolik nebylo, ale přece jen jsme směřovali k poločasové remíze. Opak byl pravdou. Boskovice znovu z brejku navýšily poločasové vedení, kdy Jara Hejna neudržel střelu hráče, který až příliš hladce prošel domácí obranou. V poločase, kdy jsme měli do šaten odcházet za stavu 4:0 a výsledek byl zcela opačný, se oba týmy dávaly dohromady především psychicky. Vojkovice zavelely hned na úvod druhé půle k obratu, i když větší šanci na skórování měly Boskovice. Utkání se zlomilo až v 56 minutě, kdy se k rohu postavil Michal Jedlička a nádherným "rohlíkem" poslal míč k zadní tyči na hlavu Jakuba Dvořáka. Vojkovice ožily a na hře to bylo znát. Druhá branka ne a ne padnout a tady pomohla z pohledu hostů nešťastná náhoda, vlastní branka. Teď byli psychicky dole hosté a diváci čekali na poslední branku, která by dokonala zvrat v utkání. Dočkali se v 78. minutě. Radek Poláček si navedl míč na pravou nohu a střelou k tyči podržel tři body za výhru doma! Zbytek zápasu byl samozřejmě hodně nervózní. V poslední fázi nás držel vyzrálou hrou především Michal Jedlička a posbíral všechny nebezpečné míče. Potvrdit výhru mohl ještě na konci Petr Poláček, kdy šel sám na branku, ale příliš laxní zakončení nenechalo již tak vynervované diváky vydechnout dříve, než rozhodčí zápas ukončil. Pochvala je určitě na místě pro všechny hráče a trenéry za bojovnost a krásné momenty v utkání, otočit utkání ze stavu 0:2 se nevidí každý den.
 
ŽÁCI PORAZILI V OBOU UTKÁNÍCH RAFK RAJHRAD! / 15.9.2015
RAFK - SK Vojkovice/Hrušovany "starší žáci" 1:8 (0:5) (2. Koukal Jiří, 4. Borovička Petr, 11. Koukal Jiří, 24. Florián Martin, 30. Florián Martin, 47. Koukal Jiří, 51. Florián Martin, 65. Koukal Jiří)
RAFK - SK Vojkovice/Hrušovany "mladší žáci" 3:5 (1:4) (4. Košar Daniel, 6. Malý Kryštof, 24. Žákovský Vít, 26. Zemánek Lukáš, 56. Malý Kryštof)
Naši žáci vlétli do Rajhradu jako velká voda a domů vezou maximální počet bodů. V prvním utkání starších žáků nekladlo domácí družstvo Rajhradu výraznější odpor a už po polovině utkání jsme vedli 5:0. Ve druhé polovině se již nic mimořádného neudálo a starší žáci si krom plného bodového zisku vezou z Rajhradu zaslouženou výhru 8:1.
Mladší žáci vstoupili do svého utkání také velice dobře a po polovině vedli už 4:1. RAFKa se však nevzdala a pokusila se zvrátit nepříznivý vývoj. Vojkovice místy ztrácely koncentraci a pohyb, čehož RAFKa plně využívala a gólově se na nás dotahovala. Napínavé a zajímavé utkání nakonec úspěšně zvládli naši borci. Blahopřejeme oběma týmům k jejich výkonům.
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA BODOVALA V MODŘICÍCH! / 15.9.2015
Vojkovice - Ivančice 6:6 (1:4)
Vojkovice - Modřice 5:4 (1:4)
Svoje dvojutkání o víkendu sehrála také starší přípravka. A hned v prvním utkání s domácími Modřicemi musela ukázat velikou vnitřní sílu, prohrávala už 1:4 a přesto dokázala utkání otočit ve svůj prospěch. Neméně dramatické bylo utkání s Ivančicemi a výsledkem utkání byla remíza 6:6. Blahopřejeme starší přípravce k dosaženým výsledkům!
 
VOJKOVICE - SESTAVY / 10.9.2015
           
Mladší přípravka, mladší žáci, muži "A"
 
VOJKOVICE "A" - FOTOGALERIE / 4.9.2015
Vojkovice "A" - Bystrc 1:1 (0:0) (Nevěděl Michal)
                 
Celá fotogalerie ze zápasu zde
 
VOJKOVICE "A" - FOTOGALERIE / 24.8.2015
Vojkovice "A" - Jevišovice 2:1 (2:0) (5. Kopečínský Pavel, 11. Vacek Miroslav - 78. Stuchlík Tomáš)
                 
Celá fotogalerie ze zápasu s Jevišovicemi zde
 
VOJKOVICE "A" - FOTOGALERIE / 12.8.2015
Vojkovice "A" - Bzenec 2:4 (Čermák, vlastní)
                 
Celá fotogalerie ze zápasu s Bzencem zde
 
PRVNÍ SOUTĚŽNÍ ZÁPAS NOVÉHO ROČNÍKU / 2.8.2015
Srdečně zveme příznivce A týmu na první utkání, které proběhne v sobotu 8.8.2015 v 10:30 na našem hřišti, kdy přivítáme Bzenec.
 
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY / 1.8.2015
SK Vojkovice - Velká Bíteš 4:2 (2:2) (Jedlička, Poláček P., Vacek, Dvořák) (22.7.2015)
Sestava SK: Hradec - Kvarda, Horňák, Jedlička, Dvořák, Lipovský, Gerlinger, Vacek, Poláček P., Karas, Čermák, Sklenář T, Poláček R., Fiala, Kupka
SK Vojkovice - Soběšice 3:0 (0:0) (Kopečínský, Nevěděl, Fiala) (24.7.2015)
Sestava SK: Hradec - Lang, Horňák, Poláček R, Kopečínský, Čermák, Lipovský, Fiala, Karas, Nevěděl, Fajgl, Pekárek, Bělák, Kupka, Vaculík, Zámečník
SK Vojkovice - Líšeň B 3:3 (2:2) (Nevěděl 2, Jedlička) (26.7.2015)
Sestava SK: Hradec - Kvarda, Lang, Poláček R., Kopečínský, Jedlička, Sklenář, Čermák, Gerlinger, Poláček P., Dvořák, Nevěděl, Fajgl, Karas
SK Vojkovice - Tasovice 2:3 (0:2) (Vacek, Karas) (29.7. 2015)
Sestava SK: Hradec/Hejna - Kvarda, Poláček R., Sklenář Z., Sklenář T., Karas, Jedlička, Gerlinger, Vacek, Poláček R., Nevěděl, Lang, Fiala, Kupka, Bělák
 
 
AKTUALITY - SEZÓNA 15/16
AKTUALITY - SEZÓNA 14/15
AKTUALITY - SEZÓNA 13/14
AKTUALITY - SEZÓNY 11/12 A 12/13
AKTUALITY - SEZÓNY 09/10 A 10/11
AKTUALITY - SEZÓNA 08/09 A STARŠÍ